www.sudzibas.lv Cherry Club Talsi Nepilngadīgo atrašanās naktskluba telpās

Cherry Club Talsi - Nepilngadīgo atrašanās naktskluba telpās

Nebiju iegriezies klubā kādu gadu, tāpēc nolēmu apmeklēt to iestādi !
Reālais skats - Apsargs viens, ja papīrus paprasa, tad tikai lai redzētu ka ''kautkādi papīri'' ir !
Ieejot klubā pavērās baismīgs skats - aptuveni 50% no visiem apmeklētājiem tiešām bija nepilngadīgi jaunieši/jaunietes !
Atpazinu arī daudzus jauniešus, kuri mācās pat 9. un 8. klasēs !
Labi, saprotu ka jaunieši arī grib izklaidēties, taču nesaprotu kā apsarga, tā Municipālās policijas attieksmi pret šo lietu, jo lielākā daļa no jauniešiem bija alkahola reibumā, un daži pat izskatījās tikko no pamatskolas izkāpuši !
Sanāca pabūt klubā reizē ar policijas reidu, taču pat neredzēju kā viņi pārbaudītu dokumentus kādam no jauniešiem !
Vai tiešām kluba īpašniekam ir vajadzība ''atlīdzināt'' municipālajai policijai par acu ''pievēršanu'' ?
Šajā attēlā skaidri redzams, kā 16gadīgs jaunieties atrodas pie bāra letes, un izrāda žestu bārmenim, lai viņu apkalpo
(12. bilde no 24.)

R RobertsS. 03.03.2010

Man skapī vairāk vietas kā grīnā.. :D

A A22 03.03.2010

Jēga no tās platības cherikā :D Pārsvarā visas bildes bildētas banānu istabā :D tur kur tauta saliedētāka telpas šaurības dēļ, un bildē izskatās ka liela tautu masa tusējas turLAIGAN PATIESĪBĀ tur cilvēku ir maz-tie paši vecie labie veterāni un mazulīši :D smeiklīgi :D Neaizstāvu nevienu no šiem klubiem, nepameklēju ne vienu ne otru, bet nu tādas huiņas jūs te dzenat !!!

1 12345 03.03.2010

bildees no Green taste Tiešaam tur tad ir wairaak nepilngadiiko nekaa cherijijaa :D
Nu redz VISUR ir :D

V Versetti 03.03.2010

Žēl tikai, ka bildes pārsvarā ir no pasākumiem, uz kuriem ieeja no +16 (fail)

K Kaplis38 03.03.2010

Versetti, abloms tev. Zinu kad tas ir fotogrāfēts! Un tam maziņajam pat 16 nav. Un jā, baigais klubs, ieeja no 16. Tad jau labāk tiešām uz Cherry iet...

B BRB 03.03.2010

Tas bildes tiešām ir no pasakuma, kuru pats ari apmekleju un viena no bildem ari es esmu!Taka abloms Tev kaplis38

V verners 03.03.2010

kapli es tevi atradisu un galvu nokaplesu dzivnieks jobnotijs

N Najky 03.03.2010

Re kā te agresīvi paliek. Verners - kāds sakars? Aizstāvi cherry vai Green ? kāds ponts?

V Versetti 04.03.2010

ai vir vir vir vir bum bum bum ai prrrrr ra sa sā ai ra sa sā ai ra sa sā, čim bai rū-di la la lā

J janka 05.03.2010

Man liekas ka cherry klubā ir vairāk pusaudžu nevis pieaugušo šinī klubā reti kam prasa pasi man ir 18 gadu es esmu bijis cherry klubā daudzas reizes bet ne vienu reizi nav paprasīta pase.Bet green taste pasi prasa praktiski katru reizi. Cherry klubā apsargi ir pārāk slinki lai paprasītu pasi!

D DreamLV 05.03.2010

ir daudz un dažādu veidu kā atpūsties un izklaidēties bet tagad ir tādi laiki kuram ko gribās darīt ka neko apkārt blandīties... es tādas iestādes neapmekļeju jo ir inresantāki veidi kā laiku nosist...

D dasfas 07.03.2010

ko jus te dzeniet huinju apskataties uz savu greentaste ciinjas klubu tur pirms paris menesiem taa tikai visi nepilngadigie deva valja pirms ziilnieka ierasanas .. tikai greentaste viss notik pa blatu jo kluba ipasnieks velas izpatikt goldengym kluba parstavjiem !
Ja godigi no greentaste kluba puses 100% naak sudziba kauns un negods !

A anna-foto 08.03.2010

E EsmuMarijaErmandsone 09.03.2010

Esmu Marija Ermandsone
Esmu nenogurdinoša ceļotāja pa Latviju un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši ceļotājiem, stopetajiem, svetceļotājiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies.

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

č čikibumbaas 23.03.2010

tik smieklīgi palasīt :D:D:D

D dondzuans 04.11.2010

atradušies greentaste slavētāji, jau tagad zināmi 2 gadījumi kad meitenes sazāļotas, pieberts pie alkohola, lai neatceras kas ar viņām noticis, ja neticat policijā ir iesniegumi

P Pegiks 01.12.2010

Versetti smird.. Tads lohs.. Sukatajs ne Dj..
Lohss!!!

A Alise 17.11.2011

Gribēju tik teikt, ka jā diemžēl klubā ir teiksi tā bērni, kuri tiešām iet 7, 8, 9, 10 klasē. :) Taču bildē redzamajies puišiem, ir jau 18 gadu. :) Es viņus zinu, tākā tā. :)

D Daiga.Zarina 08.07.2014

Viņi patiešām neskatās vai tev 18 vai 15 visus laiž iekšā, visi jau zin ka tur ir tā, bet tik un tā neviens neliekas ne ziņas un uz visu tiek pievertas acis. Tā tiek audzināta mūsu sabiedrība un, ko vēl no viniem labu var gribēt. Žēl