www.sudzibas.lv Cherry Club Talsi Nepilngadīgo atrašanās naktskluba telpās

Cherry Club Talsi - Nepilngadīgo atrašanās naktskluba telpās

Nebiju iegriezies klubā kādu gadu, tāpēc nolēmu apmeklēt to iestādi !
Reālais skats - Apsargs viens, ja papīrus paprasa, tad tikai lai redzētu ka ''kautkādi papīri'' ir !
Ieejot klubā pavērās baismīgs skats - aptuveni 50% no visiem apmeklētājiem tiešām bija nepilngadīgi jaunieši/jaunietes !
Atpazinu arī daudzus jauniešus, kuri mācās pat 9. un 8. klasēs !
Labi, saprotu ka jaunieši arī grib izklaidēties, taču nesaprotu kā apsarga, tā Municipālās policijas attieksmi pret šo lietu, jo lielākā daļa no jauniešiem bija alkahola reibumā, un daži pat izskatījās tikko no pamatskolas izkāpuši !
Sanāca pabūt klubā reizē ar policijas reidu, taču pat neredzēju kā viņi pārbaudītu dokumentus kādam no jauniešiem !
Vai tiešām kluba īpašniekam ir vajadzība ''atlīdzināt'' municipālajai policijai par acu ''pievēršanu'' ?
Šajā attēlā skaidri redzams, kā 16gadīgs jaunieties atrodas pie bāra letes, un izrāda žestu bārmenim, lai viņu apkalpo
(12. bilde no 24.)

D DreamLV 28.02.2010

ko tu brīnies laiki iet un mainās!!! tagad ir tādi laiki ka 15 gadīgs izskatās ka 20 gadīgs tas neko daudz nedos ka te sūdzēsies... ja nepatīk neej dzer mājā!!!

M MarioD 28.02.2010

Jā, bet tas neatbrīvo apsargus no atbildības ! Un neticu, ka talsos dzīvo tādi jaunieši, kas iet uz klubiem, un netaisa sūdus ! Tas pats Verners - puikam 16 gadu, municipālajā policijā par viņu atsevišķs skapītis ar dokumentiem - bet redz, reidos viņu laukā nemet !

P perla 01.03.2010

tiesi ta, nepatik kluba tuse majas, sen jau pat diezgan sen ir ta ka dokumentus prasa tikai tad ja tu izraisi saubas par savu vecumu, man jau ir 28, bet diezgan biezi man jauta pasi, ta ka katram klat nostavet nevar!

V verners 01.03.2010

Man jau vispaar cherry club liekas kaa liela padibene Talsos kas Talsu vaardu nes ar sliktu slavu...

P Pete-son 01.03.2010

Tik tiešām bērnudārzs ! Cerams vismas ka šo6dien apsargi domās ar savu tukšo pauri ( laigan maz ticams) un neļaus maziem bērniem skatīties striptīzu !
Kāda jēga no striptīza, ja pie bāra tā pat PORN rāda ?
Un pēc ko tur Malibu garšo ? Tiešām pēc lētas vodkas ar daudz Coconut sīrupu !

Tiešām cherry nenes to labāko slavu Talsiem ...

B BRB 01.03.2010

Toties Greentaste ir ļoti jauks klubs, kur mazgadigos iekšā nelaiž un alkohols ir labs:)

R Reinis 01.03.2010

Kads laikam neatskir porno no erotikas ko rada par LNT (Latvijas nacionalo televiziju), ja kadam negarso Malibu tad dzert to labak nevajag :) un par mazgadigajiem, kur vinu nav, visur, tikai kur vairak un kur mazak, vienkarsi cherry club vairak apmekle...

... mazgadīgie

I Ieva 01.03.2010

a kāpēc man būtu jāsēž mājās, ja gribu izklaidēties, bet mani neapmierina nepilngadīgie? tieši viņi ir tie, kuri tur atrodas nelikumīgi un kuriem būtu jāatrodas mājās! pilnīgi riebj, ka tur tik daudz nepilngadīgie + apsargu (precīzāk apsarga) un pašvaldības policijas vienaldzīgā attieksme.
vispār jau Talsos pašvaki ar tām vietām, kur normāli atpūsties (padancot, kādu kokteilīti iedzert - tad nu nekas cits neatliek, kā iet šerijbāru, lai gan man tā vieta ne īpaši..
labāk jau alinieks - tik žēl, ka tur tagad pa retam...

L Laimdotis 01.03.2010

Greentaste ir loti jauks klubs, ja kadam gribas izkauties... vai paskatities ka kads to dara un vispar ta ir stulba salidzinasana ( ta notiek tikai laukos), jo katra vieta jau var atrast + un -

V Versetti 01.03.2010

Laimdoti tu kurā gadā dzīvo ? Greenā pēdējo 3 mēnešu laikā nav bijis neviens tāds kautiņš, kurš notiktu ilgāk par 3-5 sekundēm, jo atšķirībā no CherryClub mūsu apsargi godam pilda viņiem uzticēto pienākumu !

J jes,jes 01.03.2010

Nepiekrītu Versetti - 5dien knapi paspeju ieiet Greentaste, kad nacās noskatīties čik-faitā

E Eviņa 01.03.2010

Piekrītu tam, ka katrai vietai ir savi + un savi -. Nekad nebūs (nepastāvēs) tāda vieta, kas visiem patiktu vai nepatiktu nevienam. Un Talsi ir pārāk mazi, ir pārāk maz pilngadīgi un izklaidēties griboši cilvēki, lai Talsos varētu pastāvēt normāla izklaides vieta!

G Gints 01.03.2010

Tieši tā jo lielāka daļa no pilngadīgajiem talsos dzīvojošajiem cilvekiem tomer sava dzīve ir kautko sapratuši un atraduši labāku veidu ka pavadīt savas brīvdienas .. Nesēžot šādās vietās un starp banālām sarunām neiznieko savu laiku..
Tādēļ ja godīgi pilnīgi vienalga kas tur iet .. !

Jes, Jes
Nemēģini man iestāstīt ka CherryBārā neviens nekaujas :D

V Versetti 01.03.2010

Bet nu watever, katrs ies tur kur gribēs, kur tam patiks !

J jes,jes 01.03.2010

Versetti - nenoliedzu to, ka tur nekaujas, taču nestāsti, ka Greentaste 3mēnešus nav bijuši kautiņi, kas ilgāki par 3-5sek.

V Versetti 01.03.2010

nu labi, bet pārsvarā tie tiek ātri pārtraukti un uzsācējs tiek izraidīts no kluba ! Apsargiem tāds darbs !

M meitene 01.03.2010

Nepilngadīgie tak vienmēr un visos laikos ir pamanījušies kaut kā iešmaukt, vienīgais, šķiet, ka tagad gan mazāk to kontrolē.. Agrāk, kad pati vēl biju "sīkā" un ķirsis tik tikko bija atvēries, tad ar izdomu mēģinājām tikt iekšā- caur virtuvi un vēl visādi, bet tgd, ja vien esi pacepies solārijā un uzvilcis mammas augstpapēžu kurpes, tad tev visi ceļi vaļā :D

R RobertsS. 01.03.2010

Nē, nu piekrītu, ka tur katru reizi ir arī nepilngadīgie! Nekur jau nav ideāli. Pirms mēneša bariņš cilvēku zvērēja, ka Cīņas klubā Green Taste paklājā ir blusas piemēram. Nē, nu tad es labāk ar vidusskolniekiem kopā tuseju.
Un diemžēl tā ir, ka Talsos pilngadīgie ir ļoti maz, visi vai nu studē citās pilsētās, vai strādā ārzemēs.
Tur diemžēl nekad nekas nemainīsies...!!!