www.sudzibas.lv Četri Balti Krekli bārmeņa rupjā uzvedība

Četri Balti Krekli - bārmeņa rupjā uzvedība

3.augusta vakarā Rīgas čbk biju PIRMO UN PĒDĒJO REIZI-jo stāsts ir tāds, ka biju uz turieni aizvedusi divus argentīniešus-draugus no couchsurfing, un biju absolūtā šokā par bārmeņa rupjo uzvedību, kad viens no viņiem vienkārši vēlējās iegādāties alu. Tā vietā lai ielietu prasīto alu bārmenis manu draugu burtiski pasūtija sakot aptuveni tā...fuck you-go home, viņš vel bija mēģinājis turpināt kaut kādu civilizētu sarunu tāpēc pēc tam šis bārmenis bija pavaicājis no kurienes viņš tomēr ir un beigu beigās alu tomēr ielējis, un licis saprast, ka par visu to iepriekšējo viņš neprasa naudu par alu. Pēc laba laiciņa pie mums pienāca apsargs un angliski mums sacīja, ka mēs neesot samaksājuši, tad es savukārt atbildēju, ka pirmkārt viņš var runāt latviski, otrkārt ko es domāju par visu šo nejēdzīgo situāciju. Aizgājām pie bārmeņa un viņš izrādijās patiesi nepatīkams, žultains tips, kurš man atbildēja, ka viņš piecas reizes esot prasījis samaksāt un ko šis iedomājoties, vai šī esot kāda cita valsts. Protams mēs samaksājām, bet pēc sarunas jutos ļoti dusmīga un sarūgtināta, jo es atvedu foršus cilvēkus uz it kā latvisku bāru...Vai šis bija kārtējais mēģinājums apčakarēt ārzemniekus? TAD NAV KO BRĪNĪTIES KA PĒC ŠĀDIEM GADĪJUMIEM LATVIJA IEGŪST SLIKTU SLAVU! Par laimi vēlāk čbk pie otras bāra letes-tās kura tuvāk izejai, sastapām ļoti foršu un draudzīgu bārmeni-

C cipars35 06.07.2013

Tirgo krutku!

A anetta 22.09.2013

Kāds zina tā jaunā (tuvāk pie izejas) bārmeņa vārdu?