www.sudzibas.lv Četri Balti Krekli bārmeņa rupjā uzvedība

Četri Balti Krekli - bārmeņa rupjā uzvedība

3.augusta vakarā Rīgas čbk biju PIRMO UN PĒDĒJO REIZI-jo stāsts ir tāds, ka biju uz turieni aizvedusi divus argentīniešus-draugus no couchsurfing, un biju absolūtā šokā par bārmeņa rupjo uzvedību, kad viens no viņiem vienkārši vēlējās iegādāties alu. Tā vietā lai ielietu prasīto alu bārmenis manu draugu burtiski pasūtija sakot aptuveni tā...fuck you-go home, viņš vel bija mēģinājis turpināt kaut kādu civilizētu sarunu tāpēc pēc tam šis bārmenis bija pavaicājis no kurienes viņš tomēr ir un beigu beigās alu tomēr ielējis, un licis saprast, ka par visu to iepriekšējo viņš neprasa naudu par alu. Pēc laba laiciņa pie mums pienāca apsargs un angliski mums sacīja, ka mēs neesot samaksājuši, tad es savukārt atbildēju, ka pirmkārt viņš var runāt latviski, otrkārt ko es domāju par visu šo nejēdzīgo situāciju. Aizgājām pie bārmeņa un viņš izrādijās patiesi nepatīkams, žultains tips, kurš man atbildēja, ka viņš piecas reizes esot prasījis samaksāt un ko šis iedomājoties, vai šī esot kāda cita valsts. Protams mēs samaksājām, bet pēc sarunas jutos ļoti dusmīga un sarūgtināta, jo es atvedu foršus cilvēkus uz it kā latvisku bāru...Vai šis bija kārtējais mēģinājums apčakarēt ārzemniekus? TAD NAV KO BRĪNĪTIES KA PĒC ŠĀDIEM GADĪJUMIEM LATVIJA IEGŪST SLIKTU SLAVU! Par laimi vēlāk čbk pie otras bāra letes-tās kura tuvāk izejai, sastapām ļoti foršu un draudzīgu bārmeni-

A

Komentāri (22)

T ToAnnija 04.08.2011

Nepietiek ar to, ka tu skraidi pa pasauli jādamās ar visiem melnajiem pēc kārtas, kāda velna pēc tu tos melndirsainos velc uz Latviju? Latviju Latviešiem!

* *88 04.08.2011

Latvietis atradies, ko tu neteiksi!

I Ilze 04.08.2011

Lūk, tie ir rasisti! Paši jūtas mazvērtīgi un tad rodas vēlme citus nozākāt.

K K 04.08.2011

Nez, čbk var iepazīties ar Daci?

T ToAsdf 04.08.2011

Ja tev ir tumša ādas krāsa, tad noteikti!

V vāks 05.08.2011

Debīlie latvieši un debīlie komentētāji. Māk tikai citus nolamāt

R Rubenis 05.08.2011

Latvieši ir vissūdīgākā nācija pasaulē

R Rubenis 05.08.2011

Латыши это самая говняная нация в мире

R Rubenis 05.08.2011

Latvians are the shitiest nation in the world

R Rubenis 05.08.2011

Die Letten ist die scheißee Nation in der Welt

R Rubenis 05.08.2011

Les Lettons est la nation la plus merdeuse dans le monde

R Rubenis 05.08.2011

Los letones es la nación más merdosa en el mundo

S sonja 07.08.2011

Kas nu ir, tas ir. Latvieši -tas ir galīgi garām, tukša iedomība, kaut paši nulles .

T ToSonja 07.08.2011

Ты тоже любиш черножопых?

B Baņķieris 09.08.2011

Es ČBK esmu bijusi ar 3 krieviem (no Krievijas). Viss bija ok!

T ToIeva 09.08.2011

Bet krievi jau nav melnādainie. Ja šo sērgu ievazās Latvijā, notiks tas pats, kas tagad Anglijā.

V Visiem 09.08.2011

Kopš kura laika Argentīnā dzīvo melnādainie ? Jūs izvelkat savas stulbas galvas no dirsas un kaut ko arī iemācieties. Katrā valstī savi zelta koki un savas utis.

T ToVisiem 09.08.2011

Īpaši balti arī viņi nav, ja netici, aizbrauc un apskaties!

P Patiesība 12.08.2011

Mūsu valstsvīri jau ir saņēmuši rīkojumu no Briseles par 10 000 melnādaino bēgļu uzņemšanu no Ziemeļāfrikas.Priecājaties sievietes, jo sāksies Latvijas atdzimšana-dažu gadu laikā iedzīvotāju skaits augs par pāris miljoniem!

B buksis 20.04.2013

Ļoti nepatīkams ir tas bārmenis. Arī mani absolūti negaidīti un rupjā veidā apvainoja. Bet esmu latviete, biju šokā, kādēļ tā. Laikam vienkārši neiepatikos. Domāju to veco tēvaini vajag steidzami atlaist, laikam sakāpis galvā, jo dumjas piedzerušās studentes noteikti pilnīgi stulbi flirtē ar viņu, vai vienkārši ir neaudzināts lops. Pirmstam biju gājusi uz turieni, bet nebija gadījušies tādi stulbi komentāri, kurus pat negribas šeit atkārtot. Tagad pavisam noteikti es tur neiešu un nevienam citam arī neiesaku, bet pozitīvais ir tas, ka otrā bārā, kas tuvāk izejai, tiešām strādā ļoti jauks jauns puisis.

Tur siastībā ar to bārmeni nav runa vairs par rasismu, nacionalismu vai ko citu. Viņš vienkārši ir neaudzināts, nepieklājīgs, iedomīgs un atlaižams.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes