www.sudzibas.lv Cesualus.lv Loterija-akcija/ Slikts serviss

Cesualus.lv - Loterija-akcija/ Slikts serviss

Šogad vasarā beidzās akcija alum miezītis, kur sakrājot 30 korķus varēja vinnēt t-krekliņu. Benzīntanka virši man paskaidroja kā krekliņa pašlaik nav, bet kad būs nezinot, tomēr pateica ka akcija sakara ar to būs pagarināta, gāju uz viršiem Tukuma kādus 5 reizes-atbilde viena nevar sarazot uzņēmums tik daudz. Kad akcija beigusies man paskaidroja ka tā bija pagarināta uz vienu nedēļu un t-krekliņitika izsniegti rindas kārtībā pierakstoties.1) kāpēc veidojat loteriju un apsolāt to ko nevarat izpildīt? 2) kāpēc virši operatore neko nepateica par šo rindu? Es sakrāju 90 korķus (pērkot alus marku) , un jutu ka par mani vienkārši pasmējās. Man nav vajadzīgas tas majkas tā ir principa lieta. Vairāk nepiedalīšos jūsu akcijās un diez vai kāds turpmāk arī piedalīsies. P. S alus miezītis tiešam labs alus bez visādam apšaubāmam akcijam-lohotroniem.

B

R Ray 11.04.2020

Cmon Mīzītis ir pilnīgs sūds, un tas ka uz kkādu djerevnjas veici, kas reizi gadā pasūta kko vienu maiku atved ir pilnīgi saprotams😂