www.sudzibas.lv Cēsu alus Php programmētāja vakance - dīvains atlases konkurss

Cēsu Alus - Php programmētāja vakance - dīvains atlases konkurss

Kā pārbaudes uzdevumu programmētājiem liek izstrādāt gatavu programmu 1,5 dienu laikā (rīks ar kura palīdzību darbiniekiem iesūtīt avansa norēķina dokumentus+grāmatvedes funkcionalitāte+vadītāja funkcionalitāte) un 100% visu izstrādāto kodu+uzstādīšanas instrukciju - augšupielādēt github vai saarhivētu pārsūtīt uzņēmumam uz epastu "izvērtēšanai".

Vizuālo programmas pusi webā uzņēmuma pārstāvis notestēja, bet ar programmas kodu piedāvāju iepazīties klātienē, no kā viņi atteicās un turpināja pieprasīt, lai to atsūtu elektroniski. Vēlāk ar mani jau turpināja runāt uzņēmuma galvenā juriste: d

cēsu alus juriste:
"rezultātā varēja tapt izstrādāta programmatūra, kas būtu jāaizsargā, piemēram ar autora vai intelektuālā īpašuma tiesībām, līdz ar to bija jānorāda sava iesniegtā kodā ierobežojumus lietošanai. "

mācība: rūpējoties par savu intelektuālo īpašumu jūs automātiski neatbilstat konkursa prasībām.

27.12.2019

C

C Cēsu alus 30.12.2019

AS ‘’Cēsu alus’’ atbildīgi un stratēģiski veic savu potenciālo darbinieku atlasi, ievērojot visas likumdošanas prasības. Šajā gadījumā, PHP programmētāja atlases konkursa darba uzdevumā bija noteiktas prasības, lai varētu pārliecināties par kandidāta prasmēm un iemaņām, tai skaitā, arī norādot atvērtā koda ierobežojumu programmas lietošanai. Darba uzdevuma mērķis nebija radīt pilnvērtīgu programmu un AS ‘’Cēsu alus’’ mērķis nav izmantot darba kandidātu autora vai intelektuālā īpašuma rezultātus.
Ņemot vērā, ka kandidāts pēc darba intervijas nosūtīja savas norādes Cēsu alus galvenajam juristam, attiecīgi arī atbilde tika sagatavota un nosūtīta, kandidātam paskaidrojot darba uzdevuma prasības un vērtēšanas kritērijus.

R Rihards Ivanovs 04.04.2022

Labdien cilveks75! saproti viņi tikai vaidēja tavu kodu patestēt izvērtēt un lieki testa vide pielabo un izveido tālāk savu sistēmu un mazāk būs kādam jāmaksā un jāņem cilvēku