www.sudzibas.lv Cēsu alus Darba Pārrunas

Cēsu Alus - Darba Pārrunas

Cēsu alus ir vieta kuri neatbild par sevis teikti neticēju šiem ierakstiem , bet zinu tur nekas nav mainijies. Biju uzpārrunām teica nēbeša laika sazināšoties un tiešais vaditājs minēja divas bedēļas un protams neviens neteica taisību. Neiesaku nevienam iet uz šo kantori tur ir prasibas bet piedāvāt neko nespēj.

Papildināts Persona X Ho Re Ca 13.09.2018

Cēsu alus Prasa vienu , dara citu uzņemums kurš nespēj par sevi paust patiesumu , uzņēmums kura prioritates nav darbinieki bet gan tikai peļņa. žēl esošie darba ņēmēji. Un ceru , ka nēsu vienīgais un neslavu cels daudzi jo daudzi, jo uzņēmums nav sevis cienīgs. Tapat kā tā produkti

Dainis 13.09.2018

Cilvēks kurš neprot rakstīt un pat saprotami savas domas noformulēt, jūs noteikti esat katra darba devēja sapnis :D

Rīgа 13.09.2018

Turies bračka! Mums alkaholikiem ir smaga dzīve!