Čerņevska Alīda - ārsta prakse zobārstniecībā - zobu plombēšana

Nelabojiet zobus pie Dr.Alīdas Čerņevskas. Jā pie viņas ir gandrīz uz pusi lētāk nekā citur, bet kvalitāte.. tās vispār nav. Jau pēc pāris mēnešiem salaboto zobu plombes sāk birt, zobi bojājas. viņa veic rentgenus tikai tad ja pacients pats uzstāj. Pacientu kartiņu vispār nav. Labojot zobus nepārtraukti skatās pulkstenī. Strādā uz ātrumu nevis kvalitāti. Galīgi garām. Man viņa tā sabojāja zobus, ka raudāt gribās. Priekšroku dod tiem kuri pienes dāvanas, bet pārējie pacienti atnākot pēc pieraksta var stundu sēdēt aiz durvīm gaidot kamēr viņus pieņems. A.Čerņevska ir neprofesionāla, bezatbildīga. Izņemot naudu viņu nekas neinteresē.

G

A Agnese 05.12.2009

Tagad ticu ka visus LR iedzivotaju interese tikai nauda, bet tada situacija rodas, tad jagriezas veselibas inspekcija Klijanu 7.

J jankuss 06.12.2009

Veselības inspekcija, jā!
Un zobārstam tāpēc par velti nav jāstrādā:(

Z zobārsts 10.12.2009

Varu tikai apbrīnot mūsu pārgudros pacientus, kuri labāk par pašu zobārstu zinās kādas plombes likt, taisīt rentgenu, kad raut un kad protezēt:)
Ir jau dzirdēts par tādiem, kas mēģina paši sev raut zobus:(Iznākums dažiem jau bijis letāls:(

V Voldem. 12.03.2018

Lielākas izredzes pacientam ir palikt dzīvam un veselam, ja viņš zobu izraus pats nevis griezīsies pie tāda "zobārsta"

J Jo 15.12.2009

Redzi, pargudrie pacienti par pakalpojumu maksa ar SAVU NOPELNITO NAUDU.
Kas maksa, tas ari pasuta muziku, vai ne ta???

Z zobārsts 15.12.2009

To Jo!
Vai pārgudrajiem pacientiem viss pārējais šai dzīvē NAV par savu nopelnīto naudu?
Viss maksā naudu.Zobārsts arī maksā par visu!Par aparatūru, par materiāliem, par kursiem!
Ja jau tik gudri pacienti, tad varbūt paši labojat sev zobus, būs par velti un nebūs zobārsta, kam pārmest!

C critical thinker 21.01.2018

vispār traki jums zobārstiem. atšķirībā no citām profesijām jums vienīgajiem nabadziņiem jāmaksā par visu. citās jomās gan aparatūra un materiāli, un kursi ir par velti. es vispār nesaprotu, kāpēc jūs mocāties un turpināt strādāt šajā šausmīgajā profesijā, kurā jums vieni vienīgi zaudējumi...

C critical thinker 21.01.2018

es ar to negribu teikt, ka jums nav jāpelna. bet trīskārtīgas cenu atšķirības rīgā un daugavpilī parāda, ka cenas nav normālas.
jā, ok, ASV ir vēl trakāk, bet vai tas ir kāds piemērs?

P paciente 04.03.2010

tas ir mans zobārsts, un es pilnīgi nepikrītu šim domām, jo man pat bērni ar lielo prieku nāc pie viņas ārstēties! es ieteicu šo ārstu visiem saviem draugiem, visu ir ļoti apmierināti, jo patiešam nav dargi, bet kvalitāte ir superīga! Ja viņa būtu ieinteresēta tikai nauda, tad pie viņas nebūtu tik garās rindas, tik lēti, un tik ilga darba diena! Ja esat ielaiduši savas zobas, tas ir jūsu vaina, nevis ārsta :)

B BM 04.03.2010

Paciente: toties Tu, skatos, ne "zobas" esi ielaidusi, bet valodu gan. Čangaļu valodā šeit rakstīt nav pieņemts. Nopērc ābeci.
Garas rindas ir tāpēc, ka lēti, gara diena - tāpēc, ka garas rindas un gribās no tiem visiem naudu sagrābt. Tā kā par kvalitāti tas noteikti neliecina, tikai par pacientu tieksmi dabūt kaut ko pa lēto un ārstienes tieksmi sapelnīt pīķi pēc iespējas vairāk un ātrāk.

V vera 05.01.2011

Čerņevska agrāk strādāja Klijānu ielā. man sabojaja divus zobus, - to uzzināju tikai vēlāk, kad sākās problēmas saknēs. tagad pēc gadiem nākas pārmaksāt. darīšana jau ar endodontistiem.

L lele 23.03.2012

Šausmīga ārste. Liku kroņus pie viņas, pēc gada jau aplūza... Nekārtīgi pildīja kanālus. Žīdene paliek žīdene. Ja negribiet problēmas ar zobiem, tur nav ko meklēt...

I Ira001 19.01.2016

С большим сожалением, присоединяюсь к мнению пациентов, пострадавших от халатности стоматолога. Рига, маленький город и свое имя нужно беречь. Работает доктор халтурно и непрофессионально. Каналы заполняет наполовину, у меня оставила обломок инструмента в итоге пришлось лечиться с флюсом в институте стоматологии при помощи эндоскопии. Очень грустно((((((

V Voldem. 21.01.2018

Dakteri neiesaku. Доктора не советую. :(:(:(

V Voldem. 13.07.2018

Neiesaku ne tikai labot, bet arī protezēt. Bīstami veselībai.