www.sudzibas.lv Centrs Shape Baltā Iela 7, 501.kab. Slikta meistare - sabojāja ausis

Centrs Shape Baltā Iela 7, 501.kab. - Slikta meistare - sabojāja ausis

Meitai 12 gadi, nolēmām, ka laiks ielikt auskarus. Nopirkām kuponu charms.lv - ausu caurduršana pēc studex - 75 metodes. Apraksts iedvesmojošs. Bet klaji meli. Viens no punktiem, piemēram, sola, ka ar šo jauno sistēmu nav iespējams iedurt blakus atzīmētajam punktam, lai gan tieši tas arī sanāca meistarei svetlanai.
Viņai rokās ir neliels tremors. Pēc dzērājas neizskatās, visticamāk, ka hroniska nervu kaite. Kad dūra labo ausi - spieda pistoli divas reizes! Es jau biju sašutusi, kāpēc gan jādur divas reizes? Tur neesot kaut kas aiztaisījies līdz galam. Paceļot pistoli un rādot, ka viss ir labi ausī iekšā, trīcēja roka, ka pistole kratījās 5 cm turp-šurp. Tas lai jūs varat iztēloties. Labi, viens auskars ir iekšā, atliek vien otrs. Kas tad tur varētu būt tik grūts. Meistare stāsta, ka bijusi vecmāte, ka viņai ir medicīniskā izglītība, vai tad cilvēks uzņemtos durt ausis, ja galīgi to neprastu? Otru ausi izdūra viegli, taču kad ieraudzīju rezultātu, man sariesās acīs asaras un no dusmām visa trīcēju - auskariņš stāv kādus 5mm no atzīmētā punkta! Tulīt liku auskarus izņemt, naudu atgriezt... Ceru, ka bērnam ātri sadzīs, ka kādreiz tiks pie auskariņiem... Taču šoks, ka tādi cilvēki strādā salonā un bojā cilvēkiem ausis... Ilgi vēl paliks.

D

Kolta 30.09.2018

Atceros, ka vēl pirms 10-15 gadiem vecmāmiņas laukos ar sakarsetam adatām ausīs dūra. Un viss kārtība! Visi izdzīvoja un ar auskariem ausīs.

D Diana 01.10.2018

Nevar visi tā ņemt un iedurt savam bērnam. Priekš tam ir speciālisti.

really? 01.10.2018

Nav ko knauzereeties un tadam lietam pirkt kuponus, taa ir veseliiba,kuru neatgriezeniski var sabojat arii durot ausis!

D Diana 01.10.2018

Es jau tieši neietaupīju ne centa, Plazā bez rindas pa to pašu naudu var izdurt, bet poliklīnika piedāvā pa 7 euro ar visiem auskariem. Es tieši gribēju LABĀKO bērnam, jo apraksts viņiem bija visiedvesmojošāks, nu un kas, ka viņi to cenu, kas ir visur tāda, nosauca par kuponu akciju. Domāju - tātad labākie. Jo dārgākie. Kļūdījos.

M Milka 01.10.2018

Ну и правильно это разве нормальные родители серьги в двенадцать лет Вы ещё тату ей сделайте на видном месте век не забуду таких родителей