Centrālstacija - Bail

Bļāviens, WTF?Labi, nekad stacijā nav bijis šausmīgi omulīgi, bet, kas tagad notiek?Darba dienas gaišā dienas laikā nevar cauri iziet, pilns ar urlām, narkomāniem, dzērājiem utt, kuri piesienās un prasa naudu utt!!Vai ta tiešām kādi menti tur nevar padežūrēt un izdzenāt tos [slēpt]@???Šitik drausmīgi toč nav bijis!Tikai nevajag bļaustīties, ka nav ar vilcienu jābrauc!!!

W

S sab 01.04.2009

Piekritu autram, brivdienas ari ir neciesami. Bail pie bankomata tur stavet.

. ....kl 01.04.2009

Pēdējā laikā centrālstacija, centrāltirgus ir šausmu vieta. Ieejot tur jau vien liekās, ka visi uz mani skatās un grib apzagt.

I iCrap 01.04.2009

Pats tur nedzīvoju, bet zinu kā tas ir. Kautkas gan būtu jādara...

M Mija 01.04.2009

Varu piebilst tikai to, kā tur ar LATVIEŠIEM tik pat pilns, kā ar "URLĀM" Bet par visu parējo pareizi.

W www 01.04.2009

Pilnībā piekrītu. Nesen vienai sievietei tur viens narkomāns izrāva somu un aizskrēja. Nekad nav bijis mierīgi, bet tagad tur paliek arvien šausmīgāk, ja pa dienu vēl ir cilvēki kas rada nedaudz drošību, tad naktī jānēsā līdzi šaujamie, gāzes baloni vai kas tamlīdzīgs, jo bail ka iedos pa galvu un aplaupīs.

W wildrose 01.04.2009

Nē, nu vakaros tur vienmēr ir īstais "kontingents", bet nu tagad dienas vidū jāskrien cauri vēja ātrumā, lai tev jau kāds naudu neprasītu!!Galvenais, ka tas tik atklāti notiek, bet nekad nevienu policistu neesmu redzējusi!Goda vārds, gāzes pistole jāpērk!!

U Uģis riktigais 07.04.2009

Ko, Jūs, jaunieši! Poličiem algas samazinās, tad sāks darboties tas princips-izdzīvo stiprākais.Ja es būtu policis, tad diez vai ietu ar sūdiem sisties par kapeikām. Tā ir valdības politika, kas novedusi tik tālu visu :(

L Lepi 07.04.2009

Cik zināms stacija naktī ir ciet.

M miers 07.04.2009

Biju arī pāris reizes tur pastaigājies, nu nav ko teikt, ka saka pilnīgi jāskrien, lai tie maitas nepiesienas un pie tam, viņi vēl māk draudēt. Tā kā es būtu kaut kāda banka.

P Pups 08.04.2009

Stacijas visos laikos ir bijušas bomžu centri.

Mamma 08.04.2009

Nu stacija ka stacija. Cilveki ka cilveki un nevajag muldet ka narkomani apzog tautu. Paskaties ko valdiba dara. Kurs kuru apzog un pa cik?

B bomzis 14.04.2009

Mēs centrālā stacijā nezogam, bet godīgi pelnam naudu.

H Harmonija 14.04.2009

Ja godīgi, man bail pa centru staigāt, autoosta vispār draumsīga.Vazājās tur visādi dzērāji, narkomāni un čīgāni.

A Apocalyptica 27.01.2012

Nu es to visu lietu nebiju tik ļoti pamanījis līdz ko pērkot cigaretes pluspunktā kas atrodās pretīm ORIGO pie maršrutniekiem... Nu ka lai to pasaka.. Kasiere man dod atlikumu un bezsakara pieet bomzis un sāk ņemt manu naudu !!! Es biju šokā!!! Vienkārši viņam sagribējās, kautkāds vaiprāts darās Latvijā. Vajag cīnīties pret viņu!

A Apocalyptica 27.01.2012

Likumsargs 27.01.2012

Ko jūs baurojat?!
Dombrovskis lai izpatiktu Eiropas ierēdņiem konsolidēja budžetu un Dzelzceļa policiju nolikvidēja. Tagad dažreiz tur ganās divi policisti no Gogoļa ielas, bet pārsvarā tie ir "pilsētnieki" un stacijas specifiku viņi nezin! Ko paši gribējāt, to dabūjāt!!!

Kur Rīgā ir stacija?Es zinu tikai tirdzniecības centru Origo, kur kļūdas pēc vēl pienāk vilcieni!!!