www.sudzibas.lv Ceļojumu aģentūra "Palm Travel" Nemaksā algas,nepilda solījumus!

Ceļojumu aģentūra "Palm Travel" - Nemaksā algas,nepilda solījumus!

Mīļie topošie un esošie darbinieki!

Nekādā gadijuma neejiet stradat uz "Palm Travel", direktors Jums sasoliis nezin kadus brinumus, bet kad pienaks algas diena busiet sokaa:( vel pie tam alga nekad netiek izmaksaata paredzetaja laikaa, darbiniekiem jagaida vairakas nedeljas, mana gadijuma pat menesus. Var prasit, lugt, draudet, bet situacija nemainas...godiigi nopelnito naudinju neviens netaisas maksaat...nessmu tada vieniga saja uznemumaa...uzmanieties, neljaujiet sevi apkrapt...Direktors- Dmitrijs Fjodorovs - nesaistieties jebkados darijumos ar so cilveku..iznakums nebuus labs:(

Z zuze 04.12.2008

Pilniigi piekriitu Tev! Arii man naacies ar to saskarties... butu zinajusi agrak uz ko parakstos, nekad neietu stradat pie si cilveka..:(

а Александр 14.01.2009

остерегайтесь этого человека - Дмитрия Фёдорова! я сам столкнулся с ним, только по бизнесу. самый настоящий кидала. берёт деньги и ничего не делает. всегда находит отговорки, причины, но деньги не возвращает.
имейте ввиду, что он оперирует несколькими фирмами. упомянутая здесь - PALMTRAVEL.LV, потом - FIRMA.LV, ещё у него есть - ARTSTYLE.LV. про запас - EUREG.LV.
заказ принимает от одной, деньги берёт от другой, бумаги оформляет на третью и т.д.