"'CEF"' - Neatbildiba.

Tikaij ka varetu apšmaukt cilvekus.un neizmaksatu naudu.tikaij ka varetu novilkt.
Suta stradat caur kadu [ skotijas firmu [bet atrodies vacija.
Tada firma ira Nurnberga [slēpt]@C'" Jabrauc ar galigi šrotiem.pa melam šaijbam.
Dzivo baz pieraksta,nodokļus nemaksa.atiecibas labak jejgava tad strada.
Bet par dzivošanu jamaksa.parejais galiga ele.
Ja gribat braukt CEF stradat neisaku nevienam.pa cilvekiem nedoma vispar.
Galvenaijs laij pašiem labi.jo tas bendarz vispar neko nesaprot.

J janis puriš 17.01.2013

Pilnigi piekritu rakstam

D Dailis Bezvārdis 18.01.2013

tas tik ir analfabētisks cirvis ! Pats kaut ko pilnmēnesī uzraksta, pats arī komentē ! Skatos, ka Tvaika ielā ir bijis izlaidums, pēdējā laikā te vieni idioti raksta !

Y YoYo 18.01.2013

Nav jau brīnums, ka nespēj tur pastrādāt, ne rakstīt māki, un droši vien valodas zināšanas arī nulle!

C cbnxn 01.07.2015

"Melo par algu" - ir jāsaprot, ka laikam jau ir domāts tas, ka alga labakajā gadījumā ir LV minimalka, pārējais ir komandējuma nauda nu kuras nevajag maksāt nodokļus (LV likumdošana to pieļauj), vai arī tu būsi noformēts darbā piemēram UK firmā, bet algu tev pārskaitīs no Vācijas apejot nodokļu nomaksu. Līdz ar to ja saslimsi vai iesi atvaļinājumā, vai arī beigsi strādāt tajā kantorī, bezdarbnieka pabalsts (ja vispār būs) būs no minimālās algas, kā arī slimības un citi tamlīdzi pabalsti. Ja spējat noformēties pa taisno pie ārzemju darbadevēja, saņemsiet normālu algu un arī pilnu sociālo paketi.

V Vēl Viens Robis 28.06.2016

neko nemelo - ko solīja, to es ari saņēmu. nez kā bija agrāk, bet tagad jau iepriekš labi zināms, kur un pa cik būs dzīvošana.