www.sudzibas.lv CDR Nesaprotu,par ko man jāmaksā 9.75{EUR} 1819

CDR SIA - Nesaprotu,par ko man jāmaksā 9.75{EUR} 1819

Man mobīlā telefona rēķina pārskatā atsūtīts,ka man jāapmaksā{ CDR SIA,pakalpojuma nr. 08.06.18.-29.06.18. 1819} 9.75 EUR

Nesaprotu par ko un kāpēc man jāmaksā nesaprotamā adresē,bez paskaidrojumiem.

Esmu pensionārs un lūdzu man palīdzēt.

C critical thinker 19.07.2018

dies vien zina, ko esi izmantojis (labi, pats vai kāds, kas grābstījies ap tavu telefonu)

G Gunta Kozlovska 11.08.2018

Man no cdr ari nem nost 2.95 +295. iet klat reikinam ka tas var ta but es nesmu ne kada Vip persona ka es varetu sazinaties ar so uznemumu.mans tel numurs 29438118

A Aivars Bernans 17.12.2018

Ko CDR SIA var piegādāt par 11 Eur, veicot tikai parastus zvanus un SMS ? Kur skatās LMT?

V Valda Garūta 23.08.2021

Manam mob nr krāpnieciskā veidā pievienojušies MobiGW OU un kāš naudu! Tāpat arī CDR SIA!

K Kaspars Valdmanis 08.01.2022

zvaniet savam telefona operatoram, un atsakiet visus maksas papildus pakalpojumus, man arī pielika 12,05 + 21% par neko, cerams palīdzēs

S Sintija Latviete 07.02.2022

CDR video SIA , pieslēdzas un ik nedēļu novelk 2.99 par ko? It kā aplikāciju... paši esam vainīgi, neizlasot noteikumus . Es uzskatu , ka tā ir krāpšana! Kāpēc? Man SMS neatnāca ziņojums, cik un kad, par ko un kā jāmaksā! Tas esot minēts līgumā! Kādā līgumā? Es līgumus parakstu elektroniski ar id vai bankas starpniecību. Bet te nē, viss vienkāršāk. Krāpšana! Cilvēki, zvaniet un sūdzaties. Izsakoties. Neklusejam. CDR BEZMAKSŠ NR. 25924722

E Elita Edgara Meita 30.03.2022

Vajag apvienoties, rakstiet man uz e-pastu [slēpt]@gmail.com

O Olga Gržibovska 19.03.2022

Konstatēju, ka man arī, jau trīs mēnešus, katru nedēļu noņem 2,99 Eur. Ko darīt?