Cc"r Investments - Krapnieki

CC&R Investments kraapnieki. Jānis Skadiņš ar brilleem paavecs ap 50, Elmo Bendiks ap 45, Armands Pantelis ap 45, Uldis Krišāns visi vinji uzmeteeji, kraapnieki. Nezinu vai vinji naktii labi gulj, bet nelaujiet arii sevi apmulkot uz izmantot. Es vinjus ieniistu un ieniidiishu liidz dziives galam. Man vinji tuksha 0. Tie nav cilveeki, bet chigaani. Dzirdeeju uzcepushi jaunu firmu (AU BUVE?), gan jau meklee kaarteejos mulkjiishus.

C

C cvcvc 02.07.2012

Kroplji

Y YoYo 04.07.2012

Varbūt varēji savu sāpi tomēr konkrētāk šeit izteikt, jo skaidrs ir ka tie ir vīrieši ap pusmūžu, bet kā uzmeta/apkrāpa???
Kā darba ņēmēju (cik nopratu runa iet par būvniecību) vai kā būvdarbu pasūtītāju.

I ivetal2 30.08.2012

CC&R Investments apkrāpa ne tikai savus darbiniekus, bet gan arī savus sadarbības partnerus, nesamaksājot par saņemto preci. Iesakam arī citiem piegādātājiem uzmanīties no šī uzņēmuma (jaunā nosaukuma AU Būve SIA) un neizsniegt preci bez 100% priekšapmaksas. Lai Jums veicas!

donna b 30.08.2012

Es neko nepirktu no cilveka, ar vardu Elmo Bendiks ... Sorry.