www.sudzibas.lv Cata Slikts serviss

MežrūkumiK - Slikts serviss

Ieturot pusdienas Cata Bistro atklājās nepatīkams pārsteigums, ēdienā bija mati. Vai tiešām meitenes, kuras strādā pie ēdienu porcionēšanas tiešām nemāk uzvilkt cepures. Vai tiešām priekšniecība ir tik vienaldzīga par to? Šai iestādei reputācija iet uz slikto pusi.

20.06.2019

Papildināts Petrovskis 20.06.2019

P.s saldais gan bija garšīgs paldies pavārītei

Atbilde no Cata Support Pārstāvja atbilde 21.06.2019

Sveiks!

Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un negatīvo pieredzi. Žēl, ka sūdzību neiesniedzāt pie mums, jo tad mēs ar lielāko prieku būtu samainījuši porciju un atlīdzinājuši arī morālo kaitējumu.

Atbilde no Cata Support Pārstāvja atbilde 21.06.2019

P.S Pie mums tiešām strādā vissmukākās princeses! :)

Pe

Vairāk sūdzības par MežrūkumiK

Tu Turkey901 20.06.2019

Visādi gadās virtuvē un pārtikas ražotnēs, ko tikai iekšā ēdienā nevar atrast.
Tā kā tā, iespējams, bija vienreizēja "akcija"!
Tādu ēdienu Jums bez liekiem jautājumiem samainītu, ja neizrādītos, ka tie ir Jūsu pašas mati!

Pe Petrovskis 20.06.2019

Pirmām kārtām esmu vīrietis, un neesmu ar pelēki sirmiem matiem. Ar sabojātu apetīti “lieliskā akcija būtu pilnīgi garām” kādēļ virtuves darbinieki kas papildina ēdienus var staigāt cepurēs, bet tās princeses nē?

Tu Turkey901 20.06.2019

Jūs esat strādājis tajā virtuvē un zināt, ka virtuvē nevalkā cepures?
Vai arī tās ir tikai plikas aizdomas/ nepamatotas baumas?!