www.sudzibas.lv Cata Slikts serviss

Cata - Slikts serviss

Kāpēc Latvijā, braucot autobusā, man ir jāklausās krievu mūzika, jo šoferis ir uzgriezis skaļi radio. Turklāt šoferis ir latvietis. Man jau tā ir apnikusi krievu valoda, ka es to vairs nespēju klausīties. Viss rīts sabojāts, jo nevar mierīgi aizbraukt no Siguldas uz Rīgu.
Izdariet tā, lai krievi neskan vismaz autobusā no šofera puses. Pietiek jau ar tiem vatņikiem, kas autobusā sēž.

D

S Sīka2 13.03.2023

Ak tu nabadzīte. Aizej pie ārsta un paārste savu stulbo galvu. Krievu valoda ir un būs.

B Bez_vārds 13.03.2023

Tieši tā,labāk - angļu un zviedru valoda! Nost ar krievu valodu!

T tainsīgatiesa 13.03.2023

impotent bez vards, piss nah labatais pidrilka

B Bez_vārds 14.03.2023

Aiztaisi muti - lielgabalu gaļa.

Good Intentions 13.03.2023

Principā jau ir normas robežas publiskā transportā taču kā cilvēks saprotu šoferi kurš stūrē turpu šurpu.

R Regular_Karen 14.03.2023

Latvijā krievu valoda? Ārprāc! Vajadzēja ieslēgt latvju tautu dziesmas.

Ja nopietni, tad šoferis ir noteicējs. Šoferim ir atbildīgs par visiem, tad lai klausās to kas patīk. Nevis kaut kādu sūdu jāklausās, kas sadusmo un tad brauc kā nenormāls.