www.sudzibas.lv Cata Slikts serviss

Cata - Slikts serviss

Šī gada 17. Februārī pl. 15.43 Cēsīs autobusa pieturā Uzvaras bulvāris iekāpjot autobusā, notika negadījums, kur 9. Maršruta Cata autobusā durvis tika iespiesta 1942. G. Dzimusi sieviete. Sieviete negadījumā guva traumas, bet autobusa vadītājs pat neatvainojas un nesniedza nekādu palīdzību.

18.02.2020

Atbilde no Cata Support Pārstāvja atbilde 13.03.2020

Labdien.
Ļoti žēl, ka ir noticis šis negadījums.

Ja Jūs vēlaties, lai sūdzību sadzird, un uz to sniedz atbildi, Jums tā jāievieto AS CATA profilā. Šobrīd Jūs to esat ievietojis kafejnīcas Bistro CATA profilā.

Mēs nodarbojamies ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu un neesam saistīti ne ar AS CATA, ne ar autotransporta pārvadājumiem, esam SIA MežrūkumiK

BondsBonds 18.02.2020

Pats raksti, tas ir negadījums. Ko tad tu vēl gribēji? Lai visiem, es atvainojos, čupa čupu palaiza.
Pie vainas būs firma, kuru autobusi tik veci, ka tajos nav sensori pret tādiem negadījumiem. Pie vainas būs pasūtītājs un lētie braucēji.