www.sudzibas.lv Cata Ļoti slikta attieksme

Cata - Ļoti slikta attieksme

19.01.2023. Plkst. 15: 49 autobusā Sigulda-Allaži - Mālpils uzrādīju 2. Gr. Apliecību un pasi. Šoferis neredzēja pases derīguma termiņu, jo apliecību ar skoču biju pielīmējusi pie pases. Kad ar pildspalvu nevarēju atknibibāt skoču, palūdzu, varbūt ir nazis. Atbildēja, ka nav un, ka varu izkāpt. Bet izdevās tomēr atplēst to skoču.
Apsēdos Solā uzreiz aiz šofera. Uzreiz bija komanda, ka sēdēt tur nedrīkst. Necēlis, jo uzskatīju, ka drīkstu tur sēdēt, jo nekāda lenta tur nebija novilkta. Tika apstādināts autobuss un paziņots visiem, ka dēļ manis kustību nevarot turpināt, pārsēdos, izglābjot pārējos pasažierus.
Jau nākamajā pieturā pasažieris drīkstēja sēsties 1. Solā, jo nekādi aizrādījumi no šofera nebija.
Mistika.

P

Good Intentions 19.01.2023

Laikam vieta bija rezervēta😆

T Tomasa mamma 19.01.2023

Ņemot vērā, ka Tu aizripini derīguma termiņu ar skoču, kartei, ko simts procenti zini, ka būs jāuzrāda - es arī Tev neļautu sēdēt man aizmugurē. Kas to lai zina, kādas vēl dīvainības no Tevis var sagaidīt

T Tomasa mamma 19.01.2023

Aizlipini*

P Pasazhiere 19.01.2023

Šoferim aplausi un pateicība- kārtīgi izrēķinājās ar jokaino pasažieri!

G Gonzo23 19.01.2023

Kārtējais apbižotais šoferis.