www.sudzibas.lv CAT s 60 Nekvalitatīva prece.

CAT s 60 - Nekvalitatīva prece.

Ražotājs nav izdomājis kā novērst telefona alumīnija korpusa uzkaršanu.
Lietojot intensīvi netu vismaz 20 min.
Korpusa augšējā daļa uzkarst līdz 50°
Pamēģiniet cik patīkami to pielikt pie auss,ja jāatbild uz zvanu.
Un arī ar tv skatīšanos ir problēmas.
www.latvijas.tv skatoties video ierakstu. Raustās gan video ,gan audio. Pirms iegādāties padomājat 3x

Kritiskā 17.07.2017

Varbut jaaiznes uz remontu, ja tik tiesam ir problemas ar sakarsanu. Un par video ieraksta skatisanos var but vairaki iemesli, varbut internets (wifi) nav pietiekami specigs?

O Olafs Vairogs 17.07.2017

Es minēju konkrētu TV ,kuru skatoties raustās signāli. Citos telefonos viss rāda.
Un ir normāli,ja uzsilst procesori,bet problēma ir tāda,ka siltumam ir kaut kur jāuzdalās. Un tā kā alumīnijs ļoti labi vada siltumu,tad viņš uzkarst un ilgi saglabā siltumu. Un tā ir ražotāja vaina,ka nav izdomājuši kā novērst šo problēmu.

TasEsLV 18.07.2017

Domā loģiski, ja visi karstu līdz 50C tad neviens viņu nelietotu drošības apsvērumu dēļ, aizej kautvai uz veikalu, ieslēdz testa CAT telefonā youtube video un pasēdi tās 20 min. nebūs tev viņs 50C.

Dainis 18.07.2017

Ķīniešu telefoniem parasti uzkaršana ir raksturīga jo ražotājs neparedz nekādus dzesēšanas elementus, bet cat telefoni ir orientēti tieši uz izturību nevis multimediju.