www.sudzibas.lv casino.com Neticiet Casino brīnumiem

casino.com - Neticiet Casino brīnumiem

Neticiet vieglai peļņai CASINO.COM, pat it kā ar sistēmu garantētai ruletē. Nav tā. Pārbaudīts personīgi. Sistēma nedarbojas, JO viena krāsa var izkrist neskaitāmas reizes,( man rekords bija 10 pēc kārtas ) ar ko pilnībā pietiek, lai visu laiku dubultojot zaudēsiet jebkādu summu, + vēl ir tāda lieta kā "0", kas var arī izkrist jebkurā mirklī un pēc kārtas.
Jā, kaut ko vinnēt tur var, bet ne jau sistemātiski visu laiku augot ciparam. Ja tā būtu, tas bizness nepastāvētu vispār. Pie tam, atšķirībā no īstā kazino ruletes, šeit pēc likmes uzlikšanas dators mierīgi var izdomāt kā rīkoties un kam izkrist (pēc speciāli uzstādītas programmas).

M mainmenumain 25.09.2012

šī sistēma ir reklāma kredītkompānijām.

N Niko8 09.02.2014

njaa, spēlēju uz play for fun, un pats piedzīvoju kā tas ir, man rekors bija 9 reizes laikam, vai pat desmit!

Bet ir viena problēma apmācībā, tur galīgi garām teikt par likmēm.
ir jānodrošināš pret 10 kārtīgu dubultošanu.

ok, labi, kompis saliek kā pats vēlas, bet kā tad dzīvajā ruletē šī metode darbojas??