Casino777 - Krāpšana

Vispirms, nospēlēju 1000 eiro un ne vinnēju nevienu eiro, nauda tika vienkārši norīta. Esmu spēlējis daudz, bet kaut kas tāds nav piedzīvots. Vienmēr viss bija normāli citos kazino.
Galvenais, pēc daudziem iesniegumiem viņi tomēr nedzēš manu kontu, ne arī bloķē. Prasa personīgu info, prasa kāpēc eju prom. Gaida, kad tiks atkal pie mana makA

Papildināts Renoeno 15.11.2022

Šādu info šis krāpnieku kantoris casino777 prasa pie konta slēgšanas.
Ja vēlaties bloķēt spēlētāja profilu tieši mūsu kazino, tad sūtiet pieprasījumu par profila bloķēšanu uz e-pastu ( [slēpt]@casino777.lv ) norādot vārdu uzvārdu, personas kodu, derīgu e-pastu un tālruņa numuru, dzīvesvietas adresi un pasta indeksu un pievienojiet pases vai ID kartes attēlu. VAI CASINO777 PLĀNO MANUS PERSONĪGOS DATUS IZMANTOT KĀDĀS KRAPŠANAS SHĒMĀS pēc tam, kad kontu slēgs

R

A Andrejsx 16.11.2022

Tad jau labāk Fēniksā uzgriezt grāmatas :D

G Gulbenietis 16.11.2022

"Esmu spēlējis daudz" Molodec, tikai uz priekšu!

Lošara!

Konkrēts Lošara!

Good Intentions 16.11.2022

Mainot šitos interneta kazino agrāk vai vēlāk uzrausies. Kā tu tagad pa nakti gulēsi?

R Roskanov 16.11.2022

Būtu man iedevis to naudu, es tev "paldies" pateiktu.