www.sudzibas.lv Carbuzz Sliks serviss

Carbuzz - Sliks serviss

Carbuzz.lv slikts serviss.
Esmu iegādājies auto šajā autoplaci un neesmu apmierināts. Meklējot auto man piedāvāja bmw e46. Solīja auto iziet skati un uztaisīt ķīmisko, kā arī atmaksāt man par to, ka pats devos uz Csdd un pārrakstīju mašīnu, bet no tā visa dabūju skati, ko arī viņi negribīgi izdarīja. Vairākkārt sakot, lai pats dzenu skati. (vismaz paņēma auto un salaboja to, kā solīja) un kad jautāju par ķīmisko tīrīšanu pēc līguma parakstīšanas man pateica, ka ķīmisko netaisīs, lai to pats daru. Var redzēt, ka solīja tik daudz tikai tādēļ, lai ātrāk parakstītu līgumu un tiktu vaļā no manis.

R Reinis Šteins 10.03.2022

Jums pašam nešķiet smieklīgi tas, ko sarakstījāt ?

M Mārtiņš1998 22.07.2022

Carbuzz darbinieks? 🤦🤦

T TrpleN 05.07.2022
Slikts serviss

Iegādājos auto no šī kantora. Pēc nedēļas mašīnai sākās viena problēma pēc otras, protams carbuzz atteicās jeb ko no tā labot. Ļoti slikts serviss, ar ļoti sliktu attieksmi. Ja vēlaties auto, tad noteikti pameklējiet to citur!

в Влад 45 20.10.2023

carbuzz совместно с watu auto мошенники

R Robertino 20.02.2024

Labdien. Auto nesanāca paņemt, tādēl par to kādā stāvoklī tie ir nevaru pateikt. Carbuzz maldina cilvēkus ar to, ka paziņo, ka kredītvēsturei nav nozīmes. Tātad, ja Jums ir sabojāta kredītvēsture, tad būs atteikums.