www.sudzibas.lv Carbuzz Bojāta prece

Carbuzz - Bojāta prece

Uzņēmums pārdeva auto kuram pēc nobrauktiem 200 km atklājās ātrumkārbas defekts. Sazinājos ar uzņēmumu, bija pretī nākošo iedeva servisa nr. Un apgalvoja kad salabošot. Aizdzinu uz servisu un pēc 3 dienām saņēmu auto tādā pašā stāvoklī. Un uzņēmums uz epastiem vairs neatbild.

G Girts Grava 10.03.2022

Man līdzīgs stāsts!
Paņemu no viņiem auto,ilgtermiņa nomai,un pec pirmajiem km jau atklājās,kad ir bojātas bremzes,plusa vel daudz defektu,tagad prasa atpakaļ idealu auto,tikai viņi man deva bojātu!
Teicu ka atdošu tādu,kāds bija,sāka buksēt,un izrādīja agresiju!
Īsumā nekas labs!

E Enrikee32 09.05.2022

Sadarbojas ar vēl tādiem pašiem krāpnieku uzņēmumiem kā Wattuauto. Nēesat dumji un uz šiem kantoriem nedodaties.

M Mārtiņš1998 22.07.2022

Bija te lieta kad paņēmu auto arī pie viņiem ar nomas līgumu ar iespēju auto izpirkt - beigās sanāca mīnusi uz auto , jo viņš pat gadu bez ieguldījumiem nebrauca , pēc kā arī viņi paši darbinieki ir ļoti tādi neadekvāti, sāk mācīt kā dzīvot , ko pareizāk dzīvē darīt - lielāko kļūdu izdarīju , kad paņēmu pie viņiem auto - nevienam nekad nenovelu šeit trapities

D Daniels.S 27.12.2022

Mums ar sievu arī ir tikai un vienīgi slikta pieredze ar šo firmu. Saka ka ir ļoti pretī nākoši un visu var runāt. Paņēmām auto kuram nestrādā parkingi (tos viņi sataisīja)
Pēc nedēļas spogulis nokrita jo vienkārši nebija pie kā viņam turēties. Tas izmaksāja 70€ Pēc kāda laika pašā motorā nācās iekrāmēt labu summu. Ap 400€ Kad bija jāiet skate auto bija sataisīts uz 0 atzīmēm.
Nodevām auto un pēc kāda laika atnāca epasts ka esam viņiem parāda 450€ par auto remontu.
Padomājat divreiz pirms pērkat pie viņiem auto.

R Ripis 27.01.2023

Es ari nopirku pie viņiem auto un iekritu uz 1250€ , uz telefonu neatbild, un e-pastu arī klusums, mašīna beigta, servisa teica ka esmu pamatīgi iekritis. Ļoti ļoti iesaku padomāt vai pie Carbuzz pirkt kaut ko...
Nekā laba

E Edgars Murnieks 03.03.2024

Labvakar! 16.02.2024 iegādājos automašīnu BMW 530 3.0d F11 2011. Gada. Esmu nobraucis pirmos 2000km un nevaru neko sliktu teikt, pirms iegādes sarunāju aizvest uz manis izvēlētu auto servisu kur mašīnu pieslēdza pie kompja un visu pārbaudija. Esmu ļoti apmierināts ar savu pirkumu. Nebija nepieciešama pirmā iemaksa, nebija nekādi CSDD izdevumi tikai samaksāju ceļa nodokli. Kopvērtējumā iesaku auto uzbūves un īpatnību nezinātājiem sarunāt pirms iegādes aizvest uz sevis izvēlētu servisu pārbaudīt pilnu automašīnas stāvokli.