www.sudzibas.lv Carbuy.lv Ļoti slikts serviss

Carbuy.lv - Ļoti slikts serviss

Bijām sarunājuši iegādāties automašīnu. Iepriekš norunājām, ka auto Cena būs 5500 eiro. Bet ierodoties tur naudiņu līdzi paņēmusi - no manis prasa 6800 - teica, ka tagat tā notiekas. Kad sapratu, ka tas ir krāpšanas kantoris teicu, ka esmu pardomājusi tad laipnais pārdevēja Ivars uz mani paceltā tonī sāka bļaut - " davai maksā vecā aita un netērē mūsu laiku. Nespēju valdīt asaras pēc kaut kā tāda.

Good Intentions 25.02.2023

Cerams nesamaksājāt! Pa lielam viņi iztērēja jūsu laiku.

I Ivars Le 04.03.2023

Ja tā būtu taisnība tad pilnīgi piekrītam Jums.

I Ivars Le 04.03.2023

Sveiki.

1) Sūdzība ir izdomāta, jo mēs telefoniski cenas tik lielā apmērā nelaižam lejā.

2) Es Ivars neesmu pārdevējs, tapēc man ir ļoti reti kontakts ar auto pircējiem.

3) Pret visiem klientiem attiecamies ar cieņu.

4) Man ar nervu sistēmu viss ir ļoti labi un pat neatceros kad es pēdējo reizi esmu uz kādu pacēlis balsti + sievieti par aitu nosaucis.

Jauku dienu.

Ar cieņu CarBuy😊