www.sudzibas.lv Carbuy.lv Dzinēja slēptais defekts

Carbuy.lv - Dzinēja slēptais defekts

Nopirku pie Carbuy mašīnu Volvo v60, 2014 gada. Mašīnu atļāva aizdzīt uz savu izvelēto servisu, ko arī izdarīju. Servisa tika atrasti sīkie defekti un pabrīdināja, ka vienīgais ko viņi nevar pārbaudīt uzreiz ir ātrumkārbas darbību un vai dzinējs neēd eļļu. Pabrīdināja, ka šos jautājumus jāizrunā ar placi un jāpaprasa kaut 1000km garantiju.
Pieņemu lēmumu ka pirkšu mašīnu un izrunāju šos divus jautājumus, uz ko man tika atbildēts, ka viņiem ir ļoti daudz mašīnas un viņi nevar dot garantiju uz katru. Bet apsolīja, ka ja man būs kādas problēmas ar mašīnu, es droši varu vērsties pie viņiem un varēsim to visu atrisināt.
Pēc nobrauktiem 150km, mašīna parādījās kļūdas, ka arī paprasīja pielīt 0,5l eļļas un mazliet vēlāk jau veselu litru.
Es uzreiz sazinājos ar Carbuy lai atrisinātu šo jautājumu uz ko man tika teikts, ka līguma ir rakstīts, ka mašīnu es paņemu bez defektiem un līgums ir parakstīts no abām pusēm un ka viņi nenes nekādu atbildību. Vienīgais ko piedāvāja, iedot atlaidi eļļas maiņai blakus esoša servisa (kurā eļļas maiņa kopa ar atlaidi sanāca krietni dārgāka, nekā es mainīju cita servisa) .
Pēc eļļas maiņas es pabraucu vel ap 500km un borta dators atkal parādīja ka vajag pielīt 0,5l eļļas.
Sazinājos ar volvo servisiem un saņemu ziņu, ka tas ir slēpts dzinēja defekts ar kuru man tika pārdota mašīna un ka te ir jāmaina dzinēju. Šobrīd kopējas izmaksas par remontu sastādīs minimāli 1000 eiro, ja sanāks saremontēt esošo dzinēju.
Ar Carbuy problēma tā un netika atrisināta.

Lūdzu padomāt divreiz, pirms pirksiet mašīnu no Carbuy, jo pastāv iespēja, ka vajadzēs atstāt servisos vēl 30-50% no mašīnas vērtības. Un labāk neticēt vārdiem, jo kad rodas problēmas, viņi uzreiz sūta tevi lasīt līgumu.

V

Good Intentions 13.10.2022

Jābūt īpaši apdāvinātam, lai ticētu solijumiem īpaši jau no tādiem kantoriem. Līgumi arī jalasa nevis vienkārši japaraksta.

G gadalaiks 14.10.2022

Labā ziņa, ka cilvēki jau sāk vismaz dzīt uz servisiem pirms pirkšanas. Sliktā ziņa, ka neklausās, ko servisā pasaka - Ja serviss saka, ka vajag 1000km garantiju prasīt un placis nedod, tad jāsūta to placi tur pat, kur krievu karakuģi. Volvo vispār tik populārs auto Latvijā - nedod garantiju viens, ņem pie nākamā.

P PatiesiibasMeka 14.10.2022

“viņiem ir ļoti daudz mašīnas un viņi nevar dot garantiju uz katru”
ģeniāla atruna un ģeniāli tam noticēt

J Jana Kalniņa 16.11.2023

To tak uzreiz var redzēt,ka tie ir klauni! Paskataties viņu video! :)