www.sudzibas.lv Car Rental Service car rental serviss

car rental serviss - car rental serviss

Nebrauciet uz Vāciju uz Hannoveri dzenāt īres mašīnas.Strādāsiet no agra rīta līdz vakaram. Būs jādzenā,jāmazgā,jāuzpilda un jāpilda papīri dārgiem auto. Darbs jādara lielā steigā lai izpildītu plānu. Lai nopelnītu 1200eur vistmaz 200 stundas jānostrādā. Priekšā kazaks (Deivids,Deivs) kas intervijā daiļi runā bet darba vietā uz tevis pat nepaskatās, par līgumiem, kontiem vispār nevar būt ne runas.Algas dienā, kolēģi streļī cigaretes, lūdz piezvanīt. ā un vel palūgs tev pasi, vai ID lai iedotu kādam pārdotu par maizi kādam nelegālam imigrantam. Shēmas, Shēmasšis viens no studinājumiem, kas pereodiski tiek ievietots daudzos portālos.Piedāvājam darbu vīriešiem, ar b kategorijas tiesībām, Jābūt vismaz gadu pieredzējis automašīnu vadīšana. Darbs saistīts ar jaunām mašīnām. Jābūt atbildīgam, un punktualam. Algas sākot ar 1250 eiro (uz rokam), un vairāk, palīdzam visu noformet, pilna veselības apdrošināšana, ka ari dodam dzives vietu, un garantētu darbu. Sūtiet CV ar foto uz epastu. Vairāk informācijas pa telefonu T. +4915778741511 Izglītība Vidējā Darba dienas Darbadienas Darba laiks 6.30-21.00 Kompānija Car rental servic Atrašanās vieta Cits Valodu zināšana Krievu, Angļu, Vācu Tālrunis (+49) [slēpt]@gmail.com

B