CanCan Pica - VIESMILE

Viesmile - Jelena!
Bijam aizgajushi pāēst uz CAN CAN picu (DEGLAVA MAXIMA), apkalpoja mus viesmile Jelena. Esmu cilvēks ka spiecieš visu, bet nu šī viesmīle apkalpoja mūs briesmīgi, atnesa picu aukstu, kaut gan redzejam ka pica jau kadu laiku izcepta stav uz letes, tikai neviens nenesa. Pec tam atnesa picu, un pec tam tikai atnesa merces, daksas un nazus, kaut gan skivishus neatnesa, prieks kam tad bija domatas dakshas un nazhi, ja nebija kur to skeli likt. Apkalposhana tiesam briesmiga.. zhel jo aizgajam ar domu, ka vairs neiesim uz sho piceeriju :(

K Kristīne 29.11.2010

Mēs varak ar draugiem aizgājam uz to Can Can, ēdienkartē bija uzrakstīts, ka maxi izmēra picām ir 50% atlaide. Mēs ta sapratam ka maxi nozīmē lielāko 50 cm picu, izvēlējamies, pasūtījam...pēc 20 (!!!) minūtem viesmīle atnāca, un pateica, ka kļūdaini mums sataisīja citu picu, un sāka stāstu par to, cik reižu tā ir garšigāka par pasūtīto :) mēs viņas pieklājigi paskaidrojam ka negribam to, jo tajā iz asie pipari, un ne visi tos var apēst, un protams gribam izvelēto pici ar noradīto 50% atlaidi. Taču viesmīle atbildēja ka tai picai atlaides nav, bet ir tikai uz maxi picām, bet tā ir hyper maxi :D bēt smiekligākais ir tas, kā ēdienkartē tie picas izmēri ir tikai cm, bez jebkādiem maxi vai hyper maxi uzrakstiem. Varbūt kāds pateiks ka vajadzētu vispirms uzprasīt, bet ja tu redzi ēdienkartē izmērus 20, 25, 30, 50 cm, tad loģiski nāc pratā ka 50 cm ir maxi :) galu galā mēs pasūtījam 2 tos maxi, bet ja neiznāktu, kā sataisija citu pici, mēs saņemtu 2xreiz lielāku rēķinu.