www.sudzibas.lv Can Can Pizza Slikta apkalpošana, ēdiens un ļoti netīrs

CanCan Pica - Slikta apkalpošana, ēdiens un ļoti netīrs

Esmu ļoti sašutusi par Can Can picēriju Slokas ielā:
- lai saņemtu ēdienkarti jāgaida vismaz 10 minūtes;
- galdiņš netīrs ar drupačām un sulām - pašam jāņem salvetes un jāslauka, kā arī netiek atnesti papīra paliknīši;
- no pasūtīšanas brīža līdz ēdiena saņemšanai pagāja stunda - par ko mūs pasūtot nebrīdināja - un ēdiens tika saņemts tikai pēc aizrādījuma viesmīlei un vēlmes pamest picēriju! Mans 1,5 gadus vecais bērns jau bija nenormāli izsalcis un kašķīgs!
- pasūtot ēdienu no bērnu ēdienkartes tika jautāts viesmīlei - vai makaronus ar vistu un saldo krējumu var dabūt bez saldā krējuma - uz ko tika saņemta atbilde jā! Atnesot ēdienu protams tas bija ar saldo krējumu - jautāju viesmīlei ka mēs pasūtījām bez saldā krējuma - uz ko tika atbildēts ka vistu ar mērci var noņemt! Ko līdz bērnam ar piena alerģiju ja noņem vistu ar mērci, ja visi makaroni ir ar saldo krējumu? Protams par šo porciju lika samaksāt...
- Nemaz nerunāsim par bērna krēsliņa piedāvāšanu... no šīs vietas to pat vairs nesagaidu!

Pēc šādas pieredzes visiem saviem radiem, draugiem un paziņām ieteikšu šo vietu nekad neapmeklēt!
Jāpiebilst, ka mēs nebijām vienīgie, kam ēdiens kavējās un nebija tāds kā pasūtīts - gandrīz visi, kas pasūtīja kauAt ko citu ne picu!