www.sudzibas.lv Can Can Pizza Pasūtījuma laiks un apkalpošana

CanCan Pica - Pasūtījuma laiks un apkalpošana

Can Can picas kopējais pasūtījuma gaidīšanas laiks pārsniedz 2 stundas. Ja internetā veikts pasūtījums, Jums atzvana pēc 30 min un pasaka, ka pica būs pēc stundas. Reāli picu atved pēc 1 h 45 min, tātad kopējais pasūtīuma laiks ir 2 h 15 min.
Kurjers principiāli runā tikai krieviski!
P.S. Ja neesat izsalkši un labi pārzinat krievu valodu- var pasūtīt, jo picas garšīgas!

R

т тема 01.08.2011

А вы пойдите на своей собственной машине без доплат на обслуживание поработайте курьером. И скажите спасибо, что вам на бензин дают деньги. Принципиальные вы наши. =)

D Dace 17.12.2011

pasūtījumu tiešām ved ilgi.
Pašlaik jau gaidam 2 stundas un 45 min (pasūtīju pa tel)

M Minna 16.01.2013

Es arī pasūtīju internetā. Atzvanīja pēc 40min, teica, ka stundas laikā atvedīs. Atveda pēc 1h 10min. Un knapi siltas tās picas un nobrīnījos, ka nav sagrieztas. Cik iepriekš visur ir pasūtītas picas, vienmēr bijušas sagrieztas.