CanCan Pica - esmu šokā

Šodien biju ar draudzeni tā saucamajā Čilli pizzas viltojumā can can picērijā.. nu šausmas, man jau tā nebija garastāvokļa, un domāju, ka vismaz pāēdīšu normāli... bet tur pie manis pienāk Jeļena (čekā katja verova, vai tml.), piepūtusies kā ..pat vārdiem nenosaucami kā, pasūtijām, ēdiens bija garšīgs, atnest tika samērā ātri, tas laikam pateicoties pavāriem, kuri vismaz māk darīt savu darbu.. viesmīle atnesot ēdienu, pat nenovēlēja labu apetīti, neko ne lūzdu, ne paldies.. bāc tauta tagad ir inflācija, bezdarbs, jebkurā brīdi tevi no darba var izmest un tu paliec uz ielas, ko tā dullā domā, kura nevar pat uzsmaidīt, es saprotu, ka ir grūtas dienas, jo tajā pašā jomā strādāju, bet klients ir un paliek klients...smaids, un vārdi - labu apetīti tā ir apkalpošanas norma... kur nu vēl, lai pateiktu uzredzešanos, pat par to tējas naudu ko atstājām, vinja nesūda nevar pateikt paldies, tik apģērba jaku, uz aizgāja pīpēt, mums pa priekšu, hello tauta, tas taču ir murgs... :(
nu skumji, ko es varu pateikt, can can vairs nav manus apmeklējumus vērts, es labāk eju uz čilli pizzu, kur vismaz ir norma smaidīt..

N

E Elina 17.07.2009

Pilnibaaa piekriitu uz visiem 1000000%%%%%ESmu tur jau vairakus gadus patstavigais klients eju tur, jo Plavniekos jau nau liela izvele!!!arpraac tur visas tas oficantes atlaujas nu nez ko labi dazas ir labas, bet tas it seviski, kas tur jau gadiem strda vispar nau vardu atlaujas darba laika sedet mieriigi pie lets teju dzert tad atnak vel kads dzimeni kopaa svin, atnes edinkarti pec vairak ka 10 min izturas vesi un slikti apkalpo, seja tada itka Es vinai butu 100ls paradaa biju domajusi, ka vieniiga taa domaju nejausi uzraku so lpp un izradas ir vel akads, kas ta doma no 100 reizem, kuras tur esmu bijusi 10 MAni apkalpoja labi talai varetu atstat dzeramnaudu savadak par ko gan tam parejam atstat dzeramnaudu par sliktu apkalposanu un sliktu energiju ...!!

K kukish 21.04.2010

ha! chto ja mogu skazatj!? avtor sego soobwenija-zhalobi - prosto tupaja neudachnica!!!=)) chitaju i smewno! piwet, wto sama priwla bez nastroenija i ewe nedovoljna oficiantkoj =)) ti v cirk priwla, wtob tebe nastroenie podnimali??=)) parnja prosi sebe nastroenie podnimatj i v cirk pohodi! a kafe dlja ludej, kotorim poestj ohota i poboltatj s druzjami! a raz ti takaja nenormaljnaja nervnaja isterichka - nikto v etom ne vinovat! sisdi doma i ne portj drugim nastroenie! egoistka, priwla s plohim nastroeniem i drugim hochew isportitj! nikto sejchas nikomu ne obazan ulibatjsa ot uxa do uxa! u vsex malenjkaja zarplata - vo vsex rabochih sferah, i nikto nikomu davno ne ulibaetsa - ne ta zarlata, wto b vivorachivatsa naiznanku radi kakih-to melochnih isterichek - za mizernuju zarplatu! a chaevie kak ja vizhu (da i sama ja) davno nikto prakticheski ne ostavlaet! kakaja zarplata - takoj i servis! a ti ne bog - wto b grozitsa uvoljneniem s raboti! za svoim zadom sledi, wto b samo j ne ostatjsa bez mesta! moj sovet - idi lechisj, nervi slabenjkie

A arķūrs 10.08.2010

bļā nu tas ir kaut kāds akmens laikmets nu pizģec šitā izdarīt!

ejam papusdienot, gribu redzēt kāda kuce tu esi dzīvē

J jknjxkvs 01.10.2010

uvožajemaja klijentka eto vam ix podbadrivatj nužno takak kak firma užasnaja nedoplačivajutca zarplati a točneje ix voobše net...sama tam rabotala..KATARGA...a rabotujut lis potamu... 4tob krediti razdatj...a ne potomu čto tam xoroso...sootvetstvinno kogda u rabotnika zarplata xorošaja da onn litatj ot šastja budet ne toļko pered klijentam...

N Nālija sūka pimpi 04.11.2010

tu ko bla Natalij vispar jukusi ja vina tew prieksa smeka varbut var pagriezties un neskatities ja nepatik! ne tu ble ka ideote sedi, skaties ka pipe un pectam raksti sito hujnu!

D diana 21.02.2011

visa sūdzības var uzrakstīt priekšniekiem nosūtu mājas lapu

H hhh 20.08.2011

tema *, aftor *.

M milda 15.09.2011

es piekriitu autorei ka viemilis nedrikst izradit savu slikto omu..pati stradaju saja joma jau daudz gadus un smaidu viesiem kautvai diena galiigi chau..bet par can can picu kurzemes prospekta varu teikt ka tur viemsiles ari nesmaida ..skiro klientus..tadas iedomigas..ne visas bet ir eksemplari

D ddd 19.09.2011

Каждый клиент, кажется, воспринимает как человека только себя, а то, что официантка тоже имеет эмоции, заботы, в конце концов, проблемы со здоровьем - не волнует ни одного клиента. Имею стаж в несколько лет в подобной сфере, и хочу сказать, что клиенты сами далеко не подарки. Пристают, высказывают непонятные претензии, пишут жалобы по всякой ерунде (ваше недовольство тому пример), не умеют адекватно оценить ситуацию (когда все столы забиты, требуют повышенного внимания только к своей персоне), относятся к официанткам, как к личным рабам и могут нагрубить, унизить, накричать. Зарплаты у официантов мизерные, нечему улыбаться и радоваться, работают только чтобы хоть как-то выжить в этот нелегкий век, ибо выбора не много в наше время, а после подобных скандальных клиентов вообще не хочется даже приходить на работу.
Люди просто любят самоутверждаться за чужой счет. Но всех благ вам.

J jaunais 14.06.2013

Nezinu par sho gadiijumu, bet shodien es biju ljoti patiikami paarsteigts, par sho vietu, meitenes straadaa aatri un, omu uzlaboja ne tikai tas, ka meitene (skjiet, ka arii jelena, vai cita krievu vaardaa, kas saakas ar je) bija ne tikai skaistaakaa ko shodien esmu redzeejis, bet arii pati laipnaakaa, man vinja patiik. :))
Lai vai kaa, apkalposhanas liimenis ir atkariigs no taa, kas vinju sniedz un galvenais kaa.

S SerijBro 02.01.2015

Idi so svoim nastroeniem v cirk k svoim k etim-klounam.