CanCan Pica - esmu šokā

Mēs ar draugiem iebraucām Can can picērijā, lai paēstu un noskatītos hokeja spēli - Latvija-Krievija 21.04.2012. Liels bija mūsu izbrīns, kad picērijā atteicās pārslēgt televizoru uz LTV7 kanālu, pamatojot ar to, ka viņiem nav tāds kanāls (vai arī ka nav atļauja uz translāciju). Interesanti, kā gan picērijai, kura pozicionē sevi kā hokeja līdzjūtēju picērija, nav LTV7. Godīgi sakot, vispār nevaru saprast, kā nevar būt šis kanāls, ja tas ir bezmaksas?! Nevajag, tad rakstīt ēdienkartē un uz reklāmas lapām, kuras atrodamas uz picērijas galdiem, ka Can can picērijā var noskatīties hokeju!!!!! Arī rodas jautājums, kā gan viņi taisāš translēt PČ spēles, ja nav kanāls vai arī nav atlauja??? Esam vīlušies, un nekad vairs neiesim uz šo picēriju!

L lilly 24.04.2012

Dīvaini, mēs ar draugiem arī bijām 21.04, tieši Saharova ielas CanCan picerijā un skatījamies tur translāciju, bijam ap 19 vakarā. Kad iegājam picerijā translācija bija jau ieslēgta, neko nevajadzēja pat prasīt :)