www.sudzibas.lv Can Can Pizza Drausmīga apkalpošana un nekvalitatīvs ēdiens

CanCan Pica - Drausmīga apkalpošana un nekvalitatīvs ēdiens

Can Can picā ir sanācis būt vairākas reizes, jo Pļavnieku pusē tās ir katrā lielajā Maximā. Katru reizi pusdienojot šajā picērijā nākas izbaudīt vienkārši nebaudāmu apkalpošanu un nepatīkamu attieksmi no apkalpojošā personāla puses, kā arī apkalpoša pat pie minimāla noslogojuma (vismaz 3 oficiantes un 5 picērijas viesi) ir vairāk nekā lēna, kafija tiek nesta vismaz minūtes 15. Ir sajūta, ka picērijās klibo darba organizācija un viesmīles nav izgājušas nekādu apmācību.

Ēdienu izvēloties ir ļoti jāuzmanās — majonēzes tiek izmantotas lētas un negaršīgas, cūkgaļa sagādā gremošanas traucējumus. Makaroniem ar vistas gaļu piegāzta vegeta klāt un vistas gaļa praktiski nav saskatāma.

V viesis 01.08.2011

Самое смешное, что вегеты на кухне вообще нет. Смешные людишки.
Конечно же, в магазине все покупают самые дорогие майонезы и самую качественную свинину ))
Интересно заметить - автору не нравится пиццерия, но он все равно ходит туда кушать. Почему? Наверное, чтобы потом было над чем поругаться..
Если нет рук приготовить дома самому, лучше других и не критиковать, наверное.
Ай, о чем это я, все равно не поймут..

E elina 28.11.2011

es ari varu pateikt ka apkalposhana varetu but labaka BET taka pati esmu stradajusi can can picaa imanta tikai nu par tadu algu un attieksmi no prieksniecibas negribaas censties..ne nu protams pret vieisiem ir jabut laipniem veinalga lai vai kas bet nu...saprotu tos viesmiiljus..
man plavniekos smiekli nak ka viesmiilim ja ir galdinsh un darba laiks ir beidzies vinsh atnak savas ara drebes traukus vel vaac..
tad vel gadijums bija ka mus pienema viesmile kas dienu vnk atnesa un nometa..picu atnesa reize ar salatiem..kamer apedu salatus pica jau bija auksta..pff...tad vel atnak un stuyndu pirms restorana slegsanas atnak un saka ka vai varam samaksat un vai varam iedot naudu ..ta ari pateica..varetu tagad jus naudu iedot..pff kaaada attieksme vnk...

A anna1 09.01.2012

Jā, protams, ka pērk.

Jo Pļavniekos citu picēriju vienkārši nav.

Если нет рук приготовить дома самому, лучше других и не критиковать, наверное.
Restorāni ir domāti, lai tajos ēstu. Ja es tajos ēdu un atstāju savu nopelnīto naudu, tad man ir TIESĪBAS izteikt savu viedokli par apkalpošanu, ēdiena kvalitāti un pārējām lietām, par kurām es maksāju.

A Anastasija.. 02.04.2015

Безумно не довольна. Решила сегодня в коем-то веке выбраться с молодым человеком, куда-нибудь поужинать. Хотели пиццу, ближе всего оказалась “CanCan Bikernieki”. Пришли мы туда в 18:15, меню нам принесли в 19:03. Мы были не единственная пара, которая находилась в смятении, что нас не то что не обслуживают, нас игнорируют. Оказывается, в четверг вечером там работает одна официантка и один бармен. Директора или менеджера на месте нет. Жалобной книги тоже нет. По еде, сначала было подано второе, после чего закуски+суп, а затем питьё всё в одно время!!! Логично, пока ешь закуски и суп то остыло всё остальное. Дико не классно. После того как съели ХОЛОДНОЕ второе у нас забрали сервиз и мы попросили счет, то чек мы ждали 32 минуты. Хуже обслуживания нигде не видела. Никогда не пойду в CanCan, и всех буду отговаривать от этого места. Хуже некуда.

O Oleg 26.07.2016

vakar pasutiju majas lielu 50 cm picu, gaidiju gandriz 1,30, samaksaju 16,90, vina bija piedegusi, auksta un gandriz bez ingridientiam tris gabalini filejas un varbuut 50 grami sampinjonu, vairs muzam uz to kantori ne iesu un ne vienam neiesaku!!