www.sudzibas.lv Can Can Pizza Can can vadībai tiešām vienalga?

CanCan Pica - Can can vadībai tiešām vienalga?

Labdien. Vēlos pateikt visiem kas grib paēst cancan picā. Nedariet to. Iespējams ka 'Jūsu ēdienā pat iespļaus vai pirms tam izvazās pa tualetes grīdu. Sodien pirmo reizi iegriezāmies paēst vakariņas Mežciema cancanpicā.....vairs nekad šai kantorī neēdīšu, un citiem neiesaku.Ēdiens auksts, negaršīgs, personāls augstprātīgs un kā šķiet klientus uzskata par cūkām. Netīras grīdas, netīri galdi un krēsli. Pēc tā kad atteicos ēst dienas zupu kas bija remdena un izskatījās un arī garšoja pēc samazgām otro ēdienu nācās gaidīt ļoti ilgi. Viens oficiants iedams līgojās.....negribu apgalvot bet izskatījās ka kauko ieņēmis. Vispār mēs bijām šokā. Un vakars pagalam...un dūša arī. Žēl ka tas ir iespējams Latvijā. Kam tas kantoris pieder? Un kad tas bankrotēs?

B

S StudenteinRiga 11.12.2015

Latvietim latvisko attieksmi...labakie edinasanas specialisti sen jau apkalpo labakus klientus labakajas zemes...Kad tava zeme bankrotes kopa ar visu edinasanas jomu?...so lugumu ieliksim Dieva ausis...lai nekad seit neapkalpotu labi.
Amen.