www.sudzibas.lv Can Can Pizza Slikts serviss un Netīri galdi

Can Can Pizza - Slikts serviss un Netīri galdi

Netīri galdi (nav nokopti). Ļoti ilgi apkalpo! Gaidu jau savas pankūkas 1 stundu! Un gaidiju vēl kamēr pie manīm pienāks viesmīlis! Kad jau beidzot atnesa pankūkas! Viņas bija aukstas! Es tādu negaidiju! Tagad vēl viesmīlis staigā un neapkalpo klientus, bet runā ar bārmeni! Tā picērija atrodas maxima deglava ielā. Viesmīli sauc Angelika!

Atbilde no Can Can Pizza Support Pārstāvja atbilde 08.08.2016

Labdien!
Mēs ļoti atvainojamies par šādu apkalpošanu! Mums 4.08.2016. no rīta stādāja salīdzinoši nepieredzējis viesmīlis un bija ļoti daudz klientu. Otrs viesmīlis sāka darbu tikai 10.00 un abi viesmīļi minētajā laikā bārā gatavoja pasūtījumus.
Ļoti atvainojamies par sagadātajām neērtībām un ceram tomēr jūs kādreiz vēl redzēt mūsu picērijās.
Ar cieņu, Can Can pizza administrācija.

N

M Maija Pole 13.09.2016

Apkalpošana drausmīga, atnes netīrās glāzes un uz picas atrodas matu, bet oficiante neatdzīst to kad tā ir viņu vaina un rupji atbild uz aizrādījumu.