www.sudzibas.lv Can Can Pizza Negaršīgs ēdiens, personāls

Can Can Pizza - Negaršīgs ēdiens, personāls

Vienīgais ko te var ēst tās ir tikai picas. (ar tam vismaz nekad nav bijušas problēmas) izvēlējāmies no kuponiem ēdienu. Viens burger ar frī un vistas gaļu - atnesa tādu, ka likās tā kotlete samalta maltā vistas veidojumā, īsti nesapratu, kas tas vispār ir... Vēl paņēmām cēzara salātus ar vistu (arī no kuponiem) atnesa lielā bļodā, pāris saplūkātus ledussalātus, un 3 gabaliņus vistas strēmelītes. Tā porcija bija vispār nekāda. Bija arī zupa - soļanka... Viena olīve, un tik šķidra, ka knapi var atrast sastāvdaļas... Hmm, vai no kuponiem ir atkarīģa ēdiena kvalitāte? Proti, ja ņem no kupona, tad dabū s*du, bet, ja pasūti pa 2 eur dārgāk, no ēdienkartes, dabū kripatiņu vairāk, toties garšīgi? Nekad šeit vairs nēedisim...
Dzeramnaudas sen vairs neatstājam, jo lv reti kurš izprot, kas ir klientu apkalpošana.

Den91 11.09.2017

Kas nav tā ar viesmīļiem?

Dainis 12.09.2017

Kapeiku pisējiem grūta dzīve..

S Svētais Gars 12.09.2017

Kāpēc picērijā ņemt salātus un zupu? Tas jau sen skaidrs, ka bez picām pārējais ēdiens praktiski vienmēr ir domāts, lai aizpildītu ēdienkarti ar dažādiem pārpalikumiem un atgriezumiem.

S skelllo 13.09.2017

B*, ja esmu atnācis paēst uz iestādi, tad arī gribas saņemt attiecigas kvalitātes, nevis pēdejo s*du.
Tur lielāka daļu ''pavāru'' noteikti ir''purčika rajončiki'' bez attiecīgās izglītības. Ka tik ir kas strādā. FUJ!
Kas vainas viesmīļiem? - Nepatīk apakalpošana un viss!