www.sudzibas.lv Can Can Pizza Negarsigi, krapsana, slikta apkalposana

Can Can Pizza - Negarsigi, krapsana, slikta apkalposana

Ar sievu izdomājām paēst picu, ienākot iekšā pirmais, ko redz- grīdas netīras, galdi netīri, darbinieki nelaimīgi. Gaidījām 10 minūtes kamēr mums atnesīs ēdienkarti, pasūtījām 50 cm draugu picu uj 2 stikla kolas pudeles, pēc 25 minutem mums atnesa picu, un 2 jau atvērtas stikla kolas pudeles, kola bija ūdeņaina un atšālējusies-izskaidrojums ka pudeles tika atkārtoti uzpildītas no plastmasas pudeles. PICA kura bija 3 mm plāna, gaļas gandrīz nav, siers biškiņ, viss negaršīgs, mīkla sausa, un no malām 5 centimetri pliki. Palūdzām mērci, lai to picu varētu apēst, mērces pudeles var redzēt,ka ir regulāri atkārtoti uzpildītas, pudeles vecas sadragātas, un iekšā ir ketčups ar majonēzi. Pus picu iemocījām un palūdzām rēķinu, kuru nesagaidījām un gājām maksāt uz kasi.

J John Johnson 10.06.2016

Ja, nieciga picerija. Es tur bijis tikai vienu reizi 3 gadus atpakal. Ka redzu... ta ir tapat slikta.

iDmore 10.06.2016

Štrunts ar to visu.. Jelgavā veselu mēnesi bija akcija ar klienta karti, ka pica 30cm ir par 2euro.. Akcija beidzās pēc 2 nedēļām, kad parādījās nosacījums, kurš nekur nav atzīmēts, ka jāēd uz vietas.. Nopietni..?

A AGr 10.06.2016

Šis iestādījums ar augstu kvalitāti nekad nav izcēlies. Bet cenas izsaka visu - par tādām cenām augstu kvalitāti ir naivi sagaidīt.

K Kristija212 10.06.2016

Nu nez, esmu strādājusi tur, aizgāju nesen. Mērces atved gatavās pudelēs un colas pudelītes atver dažreiz bārā, dažreiz pie galdiņiem. Kaut kā izskatās pēc falša šis raksts, jo nav minēta ne picērija, ne citas detaļas. Neticu.

intel 14.09.2016

Ja man ari slikta pieredze, Deglavas ielas CAN CAN, nopirku parlocito picu pa 8.99, pildijums bija tikai pasha vidu, (4 cm diametra bumba) un viss parejais bija miikla, lieka naudas iztereshana, ja extra pizza pa 8.99 var dabut 42 cm kvalitativu picu. Vairak nekad neiepirksos can can, tapat ka lulu pica.