www.sudzibas.lv Can Can Pizza Krāpšana, neiekļaujas piegādes laikā

Can Can Pizza - Krāpšana, neiekļaujas piegādes laikā

Iegāju Can Can, vēlējos iegadāties picas līdzņemšanai, teica pusstunda un bus gatavs ēdiens, vai ari lai sutu uz majam, apmēram tas pats laiks būsot jāgaida. Pasūtīju picas ,2 porcijas bērnu fri kartupeļus ar piegādi uz majam, bet tad jau teica ka līdz 60 minutem iekļausies un atvedis, nu ok. Tā kā es steidzos uz darbu un loti cerēju un ticēju ka tiešam iekļausies 60 min laika. Bet diemžel piegādāja tikai pēc pusotras stundas ar manu zvanīšanu vel uz Can Can.. Tas vel naw viss - 2 bērnu fri kartupeļu vieta atveda 1 porciju parastos frī kartupeļus, sakot ka ir saliktas 2 porcijas viena trauka. Labi zinu cik ir fri kartupeļu porcija liela Can Can, ta ka ta ir krāpšana dubulta!

Z

Dainis 05.01.2018

Jūtu līdz darbiniekam, kuram bija ar jums jākomunicē..