P Paulīne 14.09.2004

Emily, klau, nu mosh pietix jau? Tev neshkjiet, ka pezemo pati sevi?

G ghtf 14.09.2004

man gan tur pat?k un Agnese nemaz netrauc?.

B Boriss 14.09.2004

Moshka vienam otram vajag paarsteeties?

U Uguntiņa mirdzošā 14.09.2004

Nē nu tas Cālis nudien ir kretīnisks ar visu savu Agnesi priekšgalā. Nelikumīgas naudiņas vāca kādreiz, daudz ko neapdomīgu pasaka, pēc tam taisnojas. Citu acīs izliekas labiņa, demokrātiska un taisnīga, bet aiz muguras sākas lielā tenka un klača. Tiek izpaustas IP adreses, niki un visi tiek aprunāti. Tāds, lūk, tas Cālis kļuvis. Labu laiku jau tur netusēju, bet izlasot šo, atmiņas agriezās. Acīmredzot tur nekas nav mainījies.

V Viena 19.09.2004

Pretiigu ljautinju bars, kursh to vien tik dara kaa lien Agnesei pakljaa.

V Vanda 24.10.2007

Uzdūros uz šī vecā ieraksta par Calis.lv un varu pateikt, ka arī tagad tur joprojām valda neiecietība pret citādi domājošiem. Daļa apmeklētāju ir tie izredzētie, kas drīkst gan rupji runāt, gan aizrādīt, gan izņirgt. Bet tiklīdz kāds iespurdzas no pārējās pelēkās masas, to apsauc vai izbano. Žēl, ka tie cilvēki sevi neredz no malas. iedomājušies sevi par neaizskaramiem un visvareniem un neatliek pat laika paskatīties spogulī uz sevi no malas. Sen jau šai lapai vairs nav nekādas popularitātes, savā sulā vien vārās tas nelielais klukstu bariņš.

J jaanis111 06.05.2008

es jau arii tiku tur riktigi aplikts un apnirgts tapec, ka es labdaribas sadaljaa luudzu palidzibu, lai man palidzetu pec ugunsgreeka. Izjutu uz savas aadas to, ka tiku netaisnigi izkengats, apvainots un tiku apsmiets tiesi www.calis.lv sadaljaa: Labdariiba.

Tiesaam Calim un Agnesei kolektivais fuj !

S sise 20.08.2011

U ui 09.09.2011

tur gaida tikai gudras . Trakas tiek izliktas.
Laba lapa.

Laba lapa!

U ui 09.09.2011

Laba lapa, vs tur ir labi!++

Jauka lapa!

L Limenājs 07.03.2012