Cafe del Mar Riga - Krāpšana

Sākumā viss ir labi, bet kad paiet laiks. Tad tevi krāpj, gan stundu skaita ziņā, gan algas ziņā. Vieta skaista, bet galīgi neatbilst iekšējā sistēma. Galīgi neiesaku tur iet strādāt. Vienīgi, ja vēlaties strādāt brīvprātīgi.
Kolektīvs kaut cik sakarīgs, bet vadība, itkā sejā viss ir labi, bet tad pēkšņi viss ir citādāk. Saka vienu, dara citu. Nerunāju jau par to, ka maksā arī uz rokas. Varbūt tāpēc arī apkrāpj.

O Oksana Gudovska 12.07.2018

Pilnīgi nepamatota informācija. Nav noādīts ne laika periods, kad strādāts, ne amats. Vairāk izklausās pēc apbižota cilvēka, kas droši vien neiznāca darbā, vai ļoti nepriofisionāli pildīja savus darba pienākumus un tika atrivots no darba.

M m1202 13.07.2018

Varbūt tikai mani apkrāpa, bet , ja cienāt sevi un savus draugus, tad neļaujiet nevienam tur doties strādāt, jo , ja viņiem Tu nepatiksi, sākumā “aizrunās” ausis un tad vienkārši apkrāpjot atlaidīs. Tās ir lielas atrunas, ko cilvēks tur saka!

O Oksana Gudovska 14.07.2018

Nu re, tomēr man bija taisnība Jūs atlaida. Pie tik liela strādājošo darbinieku trūkuma apakalpojošajā sfērā, no darba neatbrīvo bez iemesla, jo jebkurs strādīgs un gudrs darbinieks ir svarīgs uzņēmumam.

M m1202 15.07.2018

Es runāju vispārīgi, nevēlos, lai kāds iegrābtos. Nav jēga diskutēt. Tikai iesaku uzmanīties !

A Alex 1965 17.06.2019

Администратор, недружелюбный официант с хамским подходом к клиентам. После посещения данного заведения, считаю что большинство положительных отзывов - заказные!

K Kaspars 25 16.09.2020

Cafe del Mar Riga.
Šī visa ir eļļa, kas palika pāri Pēc pastas."vai tiešām tā tam ir jābūt?"
Izsakot viesmīlim komentāru, netika sniegta nekāda atvainošanās vai kompensācija.

O Olga Semjonova 18.07.2023

15 июля посетили это заведение. Сразу официант предупредил бчто основных блюд указанных в меню нет потому что нет электричества. Выбрали салат Цезарь, картофельные блины с лососиной потом заказали кофе и на удивление появилось электричество Мы очень удивились такому наглому вранью и да ладно но самое наихудшее нас ожидало позже у трех человек через 3 часа началась тошнота и растройство желудка у одного человека даже с температурой . Не советую посещать это заведение если хотите быть здоровы. И вообще как давно проверяли это предприятие на санитарию. .