BVC Bērnu Veselības Centrs Raiskuma 1 - Nekompetents bernu acu arsts

Acu arsts, okulists, oftalmologs - Aija Osmane, kas praktize bernu veselibas centrā, raiskuma ielā 1, ir nekompetents speciālists, tik slikti, var strādāt padomju laikos ar pieaugušiem cilvēkiem, nejau ar mazie bērniem/zīdaiņiem. Ir jāspēj iet līdzi laikam un attīstīties, manam bērnam tagad ir trauma tikt atstātam kaut vai bērnudārzā pēc tādas vienas acu ārsta vizītes. Iesaku visiem vecākiem, kas šo lasa doties uz kādu citu iestādi, kur arī acu pārbaudes maziem bērniem neveic ar šķīduma pilināšanu acīs.
Papildus tam, par pakalpojumu bvc.lv jāveic priekšapmaksa nevis jāmaksā pēc kvalitatīva pakalpojuma saņemšanas.

veesaa007 07.06.2019

Visas iespējas pašam skatīties savam bērnam acīs. Acu pilienus pilina acīs tāpēc, lai paplašinātu zīlītes, lai varētu kvalitatīvi veikt izmeklējumus. Ko darīt, ja pagaidām nekas ''gudrāks'' nav izdomāts? Bet tāpat nevar saprast, par ko sūdzība.