www.sudzibas.lv BVC Bērnu Veselības Centrs Raiskuma 1 Neprofesionāla ārstēšana, slikta attieksme

BVC Bērnu Veselības Centrs Raiskuma 1 - Neprofesionāla ārstēšana, slikta attieksme

Visā visumā ļoti nepatīkama attieksme no vadības. Šantāža no viņu puses noveda pie sūdzības rakstīšanas.
Zobārste Elīna kurai bija jāveic plombes nomaiņa man nepaskaidrojot veica kanālu tīrīšanu un zobu līdz galam nesataisīja, atstājot pagaidu plombi. Devos pie viņas kolēģes Eteles, lai kanālu aizpildītu un zobu saplombētu, bet:
1. Veicot zoba labošanu bija biežas gaidīšanas pauzes kamēr viņa mācīja asistenti (acīmredzot studente)
2. Zobu labojot ar karstu dzelzi 2x reizes smagi apdedzināja man lūpu (foto)
3. Zobs netika salabots līdz galam atkal atstājot pagaidu plombi.
Pēc 2 dienām labotais zobs nolūza jo tam tika atstāta tik plāna mala, ka tas nebūtu izturējis nekādu slodzi arī ar plombi. Par visu kopā samaksāju 110Eur, bet rezultātā palieku bez 75% no zoba.
Sniedzot sūdzību BVC administrācijā viņi solīja situāciju atrisināt un aicināja zobu salabot pie oriģinālās zobārstes Elīnas. Vizītē gan tika nomainīta tikai pagaidu plombe un par to paprasīta papildus samaksa, lai arī administrācija lika manīt, ka zobs tiks salabots līdz galam un bez papildus samaksas. Pēc vizītes zobārste nevarēja solīt ka zobu vispār varēs salabot, jo iespējams būs vajadzīgs kronītis kas izmaksās kopā ar inleju ~500-700Eur.
Uzstājot uz vadības iejaukšanos, vadība apsūdzēja rēķina par pagaidu plombes nomainīšanu neapmaksāšanā, lai arī tas sākotnēji es tiku aicināts pie zobārstes lai situāciju labotu, kā arī draudēja ar tiesu darbiem un tiesībsargājošām iestādēm. Liels tracis un šantāža no viņu puses lai es nerakstītu sūdzību.
Neiesaku Zobārsti Eteli, ļoti neuzmanīga. Vadība (Juta Zendarova) problēmas nerisina, bet uzstāj uz savu taisnību un mēģinās no Jums izkāst katru centu un draudēs ar policiju.
Rezultāts - pazaudēts zobs, smagi apdedzināta lūpa un iztērēti 110Eur un nekādas pretim nākšanas

V Vērotājs11 20.12.2017

Ar lielu interesi izlasīju šo sūdzību. Arī man bērnībā bija bail no zobārstiem, acīmredzami šim kungam bailes ir joprojām. Ar šādu saspringtu dzīves uztveri var iedzīvoties ne tikai zobu sāpēs, bet arī depresijās, kā rezultātā būs jāapmeklē arī psihiatrs. Ļoti vēlētos apmeklēt šo klīniku, kur administrācija "liek manīt", ka kaut ko darīs un vēl par velti. Spriežot pēc ainas, kas redzama bildē, šis kungs tajā brīdī ir turējis muti ciet, jo skaidrs ir viens, ka vislabāk viņam varētu līdzēt zobārsta un protēzista apvienība. Pat nedaudz saprotošs situāciju cilvēks saprot, ka cilvēkam acīmredzami ir bijis ielaists pulpīts, kas uz vispārējā kariesa fona mutē ir pilnīgi izskaidrojams. Ļoti labi paizklaidējos vakarā, paldies autoram!

A AigarsZu 28.12.2017

Dīvains komentārs no dīvaina cilvēka, vai bvc darbinieka.. Zobārsti bija neuzmanīgi, izklaidīgi, nesaprotu kā vispār viņi var strādāt ar maziem bērniem ja var radīt šādas sekas. Un vadības attieksme situācijas risināšanā - 3 dienas zvanīt un draudēt ar tiesu darbiem ja mēģināšu jebkāda veidā aizstāvēt savu taisnību