www.sudzibas.lv Buvniecibas abc ужассный сервис

Buvniecibas abc - ужассный сервис

Являюсь постаянным клиентом многих магазинов стройматериалов, везде попадаются не очень любезные продавцы, но такого хамства как в магазинах Būvniecības ABC не встречал нигде! В частности скажу о кассирах - в 90% случаев продавец не то что сам не поздаровается с клиентом, но и не ответит если поздароваетесь с ним вы. Коментарии типа - "ну а кто должен думать о вашей клиентской карточке я или вы?!" - в порядке вещей. Конкретный случай: покупая товар, сначала выписываю счёт, затем в интернет банке оплачиваю, внутрибанковское перечисление, в течении 5-10 мин деньги не счету продавца, выписываю накладную и забираю товар.
В магазине Būvniecības ABC на кассе выписал счёт и как всегда сразу перевёл деньги. Погулял по магазину около 20 мин, подхожу к кассе и спрашиваю - не могли бы проверить пришли ли деньги? Кассир смотрит в системе своей и говорит, что денег нет. Я прошу позвонить б ухгалтерию, т.к. полностью уверен, что деньги есть. На что любезная кассирша мне отвечает - " небуду я никуда звонить, я вам сказала что денег нет!" Я говорю - "ок, можете мне сказать когда мне подьехать, через час - два?" - ответ " откуда я знаю?!". После продолжительного разговора в таком ключе попросил позвать главного зала или кто там у них... Ответ - "никого я звать небуду и не говори мне что мне делать!" ...
Вобщем в итоге другой работник менеджера всё таки позвал, тот позвонил в бухгалтерию, деньги давно там, выписал накладную, забрал товар...

V

Mamma 04.10.2009

Da u nix takaja sistema vsjo cerez bugalteriju. Eto dolgo i zatrudnitelno . Ja odnazdi 40 minut tam zdala.

A Aigars 05.10.2009

Sveiki!
Esmu patstāvīgs ABC klients! Neko tamlīdzīgu nēsmu redzējis! Tieši otrādi, konsultanti pieklājīgi! Tas tiesa-nav uzbāzīgi, jo nav jau nekāds tirgus laukums, kur ar varu kādam kaut ko spiež! Kasieres atsaucīgas un pie katras ķibeles sameklē risinājumu!
Gribētos redzēt veikalu, kurā vis ir ok un kļūdas nav bijušas!
Viktor-iesaki lūdzu man tādu veikalu ;D

V Vilnis 06.10.2009

Ja tā būtu taisnība tad jau otro gadu pēc kārtas veikali Būvniecības ABC netiktu apbalvoti par labāko servisu akcijā kura norisinās marta mēnesī!!! Aizejiet uz K-rauta labi ja vispār kādu pārdevēju atradīsiet, ar binokli pat grūti kādu ieraudzīt! :)

Q qwerty 09.03.2010

soglasna s Aigarom i Vilnisom.

D Dainis 29.07.2011

Pārdevēju attieksme pret klientu ir proporcionāla tam, kāda ir klienta attieksme pret pārdevēju. Pats strādāju tirdzniecībā un zinu, cik grūti būt laipnam pret izdzimteņiem, kas atnāk nopirkt vienu skrūvi un samaitā noskaņojumu visai dienai.

Ir klienti (arī pastāvīgi), kas atnāk uz bodi, lai izlādētos, jo būvlaukumā jau nav pret ko vērst savas dusmas, kad tiek pārkāpti būvniecības termiņi utt. Tādiem tiešām gribas iedot pa bieti. Šajā gadījumā izklausās, ka kasiere bijusi uzvilkusies no klienta, kas bijis uzbāzīgs, uzstājīgs un nepieklājīgs.

Kasieres "Būvniecības ABC" ir laipnas un pieklājīgas, kā arī izpalīdzīgas.

U uldis 02.09.2011

es labākas kasieres Mūkusalas veikalā neesmu redzējis.

S spidola 14.11.2012

Es nesprotu, ko var cepties -ir problēma ej pie vadibas. Nav kasieres nav problēmas !!!

J jeff 07.08.2013

вчера первый раз был в этом магазине, согласен, обслуживание ужасное! чтобы, что-то узнать, надо бегать за консультантами, которых в таком большом магазине больше 2-ух не видел. цены офигеть конечно, дрель макита. что купил в депо за 39 лат, у них стоит около 80 лат, это жесть! хотя что-то и было дешевле, двери например и фурнитура, а звуко-изоляционных материалов нету для стен, хотя на сайте куча рекламы. решено, что в этот магазин я больше ни ногой!

I Igors Butarovs 14.08.2013

Pats labākais serviss un pārdevēji. Iepērkos pastāvīgi, nekādas sūdzības

J Janis7 10.07.2015

Nepiekrītu gan, vismaz tagad Mūkusalas veikalā ir ļoti ok, pārdevēji forši, apkalpo labi, un tagadējā vadība veikalā uz goda. Visu atrisina, man patīk un der. Tā ka nepiekritīšu, ir izmaiņas un uz labu. Ar sveicienu - Jānis!