www.sudzibas.lv Buvniecibas abc nepatikama apkalposana

Buvniecibas abc - nepatikama apkalposana

Pernavas ielas veikala vienkarsi sausmiga apkalposana,viniem nomainijies pardeveju kontingents,visi jaunie nekanesaprot,kad pajautaju kadu vadu man vajag velasmasinai man pasaka pagaidiet pazvanisu elektrikim.Saku apsvert nebraukt uz to veikalu,lai gan man tur patik,kad bija vecie darbinieki viniem drosi vareju jautat,bet palikusi tikai dazi un tie pasi nav kad es parasti ierodos.Vadibai vajadzetu izvertet ko nem darba un ka apkalpo.

V

N negantais suns 11.11.2012

Sliktākais un negodīgākais būvniecības veikals Latvijā! Esmu sagādnieks, tamdēļ zinu ko runāju. Kaseries vienkārši atsaldētas, pret klieniem izturas kā PSRS laikos (pērnavas ielā). [slēpt]@inbox.lv

S spidola 14.11.2012

Esmu šī veikala ilggadējs darbinieks. Es ieteiktu griezties pie vadības, ja ir kādas pamatotas problēmas, jo paši pārdevēji ja ko teiks -tā būs stučīšana un var nelabvēlīgi beigties pašam darbiniekam!!! Lai ātrāk atgrieztu šī uzņemuma kvalitātes zimolu -Jums klienti arī ir tajā jāpiedalās !!!

G Gludeklis 09.12.2012

Veikala viss mainijies, shai zinja kopsh rudens. Mukusalas ielaa teica, ka nomainijusies vadiba un tie kas no lielaas K-rautas krita tagad ir ABC. Secinu, ka ta ir. Daudzi jauni pardeveji, kas neko nezin par precu plauktiem .. Attieksme briesmiga. Tagad jau skjiet K-rauta ir labak. Cenas tomer letakas vienmer Depo veikala!!!
Gunars. [slēpt]@gmail.com

E Eleonora1 17.03.2014

Bet man ir laba pieredze, iepērkoties viņu internetveikalā, kur var pasūtīt arī tehniku utml. Pērkām LED televizoru SHARP, cena, salīdzinot ar citiem veikaliem, bija labākā, serviss arī labs, viss laikā, un vēl 3D brilles bija par brīvu.

P parketa meistars 23.03.2016

Būvniecības ABC Mūkusalas ielā preču sortiments neapmierinošs, sevišķi grīdas lakas un beices. Pārdevēju-konsultantu kompetence iesakot būvmateriālus ļoti apšaubāma. (Iespējams, ka man nepaveicās un es satapu kādu ,kas vēl vakar darbojies citā no būvniecības ļoti tālā jomā.)
Jāuzmanās no šī veikala papildus komercprakses - iekasēt 25 EUR par nepaņemtu stāvvietas talonu!

C Cm125 18.10.2016

Santehnikas ziņā, vismaz Pērnavas ielā, man šis veikals ļoti patīk, jo ja esi no tiem kas tādas lietas skrūvē 1x 5gados, un neko no tām trejgabalu, vītņu, collu un to saistvielu lietām neko nesaprot, tad tas viss stuff stāv aiz vienas lielas letes kur ir pārdevējs, kurš tomēr ir kompetents šajās lietās un nedos to ko Tev galīgi nevajag. Tai pat laikā vadošajos būvmateriālu veikalos Tu vari pats no plaukta sagrābties dajebko lieku, jo pīķa stundā konsultantu iztrūkums.