www.sudzibas.lv Būvgāze SIA Absurda attieksme pret klientu

Būvgāze SIA - Absurda attieksme pret klientu

SIA Būvgāze valdes priekšsēdētājs Valters Silanaglis sola ātru un kvalitatīvu servisu, un kad jūs esot vienojušies par darbiem, tad sākās visādi brīnumi. Dokumentu sagatavošana ilgst vairākus mēnešus. Absurda attieksme pret klientu. Viņš neceļ klausuli un neatzvana, bet zvana tikai, kad viņam ir vajadzīgs. Pastāvīgi melo. Šīs firmas darbinieki strādā ļoti lēni un nekvalitatīvi. Pēc darbu pabeigšanas paliek nekārtības. Tāmes aprēķina pēc princima - maksimāli apmuļķot. Esiet uzmanīgi un neticiet šīm cilvēkam.

B Buvgaze 04.01.2019

SIA "BŪVGĀZE" veic gāzes vadu būvniecību saskaņa ar izstrādātu projektu, ja kavēšanas rodas tās ir pamatotas ar projekta pārskaņošanas dēļ ja tādas nepieciešmas.
Tāmes tiek izstrādātas saskaņā ar projektu un pasūtītāja velmēm, bez viltus un apmāna, līguma slēdzēja puse vienmēr var salīdzināt ar konkurējošu firmu tāmēm. Gribētos redzēt šo tāmi, par ko tiek runāts.
Pēc darbu pabeigšanas objektos, strādnieki aiz sevis savāc atkritumus.Noteikti varētu labāk, paldies par komentāru. Centīsimies uz priekšdienām labāk aiz sevīm sakopt.
Visi nolīgtie darbi no SIA "BŪVGĀZE" un Valtera Silanagļa ir izpildīti pilnā apjomā.
Mūsu mājas lapa buvgaze.lv

K klients Latvijā 06.10.2020

Piekrītu!Uz epastiem neatbild.Pēc darbu pabeigšanas neatdot gāzes katla garantijas talonu un arī savāc citu iekārtu pavadošos papīrus, nevar zināt ,kas tās izgatavojis un kad.

A Agris123 20.01.2021

Pilnīgi piekrītu. No SIA "BŪVGĀZE" un tieši Valtera Silanagļa jāturas pa lielu gabalu gan pasūtītājiem, gan materiālu piegādātājiem, gan apakšuzņēmējiem. Darbs nekvalatatīvs, par materiāliem nenorēķinās un apakšnieki pēc darbu pabeigšanas tiek"uzmesti". Jā, un telefonu pacels tikai tad ja Valteram pašam kas savajadzējies. Ļoti glumš cilvēks.

S Sebastian Wilson 29.05.2023

Viņiem nekas nav mainījies pat pēc 4 gadiem. Joprojām visus termiņus kavē, neceļ telefonus, nemaksā rēķinus. Vajadzētu anulēt licenzi!

A Agris123 30.05.2023

Tur nekas nevar mainīties. Tādi kretīni kā V. Silanaglis nemainās.