Būvekons Alianse SIA - Krāpšana

SIA ,,Būvekons Alianse,, Rīgā,Ilūkstes iela 107 k-1 ir būvniecības uzņēmums,kuru vada valdes loceklis Igors Volodkins. Igors Volodkins ir lielisks pasaku stāstītājs pieņemot darbā darbiniekus,līgumus neslēdz,nodokļus nemaksā. Izdevīgā brīdi atbrīvo no darba neizmaksājot algu vienkārši piesavinās to sev. No 2015 gada līdz šā gada augustam jau ļoti daudzus ir uzmetis. Ja kāds no viņa darbībām ir cietis vēršaties valsts darba inspekcijā un valsts ieņēmumu dienestā. Jo uz doto brīdi viņam nebūs kur sprukt parcik ir visi pierādāmo dokumentu orģinālu kopijas iesniegtas šajās imstancēs. To ka izsaka bijušajiem darbiniekiem draudus pa telefonu tā tik izdarās vai nu krimigēnā persona vai brutāls krievs. Šoreiz šai firmai būs krahs varat būt droši.

Papildināts kaskur 22.08.2016

Jā tiešām Igors Volodkins ir uzmetējs kopā ar savu būvdarbu vadītāju Oļegu Hrykinu,kurš tik objektos staigā aizmīzdams visus stūrus un liek darbiniekiem zagt materiālus. Šāds gadījums mums no Hrykina un Volodikina puses bij objektā: Smilšu iela 6. Kā arī piekodināja,lai neredzot ģenerāluzņēmējs ABORA. Iesniegumu arī uzrakstīju abās instancēs

K

K kaskur 21.08.2016

Da eto firma vobse galimaja. Vse rabotajet bez dagavarov i kormit zavtrakami. Hrykin vobse po latisski neponimajet. kak valinok. Kak mozet zanimatj dolznostj jesli neponimajet po latisski. S denjgami kinul I.Volodkin na 1500 evro. Nado glumitj jego.

S skonto88 03.09.2016

Nascot Volodkina firmi SIA ,,Būvekons Alianse,, eto pravda oni vseh kidajet i nalogi neplatit. Jesco dva darmojeda v etoj firme rabotajet jego zam Aleksandr Vronskij katorij skolzkij kak zmeja i peredelajet vse dakumenti i podpisi za rabocih na blago Valodkinu. Takze imejetsja prorab HRJYKIN katorij tolstij i ocenj graznij i neporjadocnij,nekulturnij celovek. On v sfere stroitelstva nicego neponimajet a denjgi toze varujet s rabocih. Rabocih tolko basnjami kormit i razskazivajet vsem pro svajego vnuka. Gasitj nado etu troiku darmojedov.