Busu Noma, SIA Eirolex - Auto īre

Esiet piesardzīgi iznomājot autotransportu no SIA Eirolex ar mājaslapas adresi www.busu-noma.lv. Iznomājot mikroautobusu līgumā ir punkts par atļauto maksimālo ātrumu – 120 km/h. Busi ir aprīkoti ar GPS izsekošanas iekārtu, par ko gan līgumā nav ne vārda! Manā gadījumā ar līgumu bija iespējams iepazīties tikai pie busa saņemšanas, kas ievērojami apgrūtināja cita pakalpojuma sniedzēja izvēli...
Piedevām busu fotogrāfijas mājaslapā īsti neatbilst izīrējamajiem auto. Modelis un krāsa gan tā pati, bet priekšējais stikls saplēsts, krēsli uzšķērsti, aizmugurējās durvis izdodas atvērt tikai katru trešo reizi, un apkures sistēma, domājot ka āra temperatūra ir -56° C, salonā neprātīgi uzcītīgi pūš karstu gaisu. Tikai karstu!

H

B busunoma 20.07.2015

Sākot ar 2014. gada novembri esam izveidojuši savu profesionālu remonta zonu ar jaunākajām servisa iekārtām, šis uzlabojums būtiski atviegloja mūsu lielā autoparka apkalpi. Šobrīd mums ir iespēja izsekot katram sīkumam, kas attiecas uz automašīnas tehnisko un vizuālo stāvokli.
Ieteiktu pievērst uzmanību uz nomas līguma punktu (izceltu treknā šriftā) par maksimāli pieļaujamo braukšanas ātrumu. Šis punkts paliek un paliks nemainīgs. Ātrgaitas ceļi 120km/h, visi pārējie koplietošanas ceļi 100km/h, proti ir saprotams cilvēcīgais faktors par apdzīšanām un pāris km/h pāri limitam, taču braukšanas stils 140-160km/h ar mikroautobusu netiks atļauts. Šim punktam vienmēr tiks sekots līdzi un netiks ļauts nodzīt un samazināt resursu mūsu automašīnām. Ja kāds bija iedomājies, ka nebrauks ar savu auto, bet labāk nodzīs svešu, tad rēķinieties palikt bez drošības naudas, kas ir atrunāts nomas līgumā, kuru izlasīsiet un parakstīsiet automašīnas saņemšanas brīdī un kurā, kā minēja iepriekšēja teksta autors, nebūs rakstīts par jebkādām izsekošanas iekārtām. Jurists, sastādot līgumu, neuzskatīja, ka nomas līgumā būtu jāieliek punkts par izsekošanas iekārtām automašīnās.

Ar Cieņu,
Cerot uz sadarbību,