BUS Latvija - Krāpšana

Sia BUS Latvija , darbojās tēvs - Mārtiņš Grigulis un dēls - Jurģis Grigulis, patstāvīgi darbā ņem cilvēkus neoficāli un uz īsu laiku. Par padarīto nemaksā!. Šis ir brīdinājums cilvēkiem, kuri meklē darbu un sākotnēji, lai nesabojātu attiecības ar vadību samierinās ar izteiktajiem noteikumiem. Esiet ļooooti uzmanīgi!

Papildināts JURGISGRIGULISZAGLIS 19.07.2018

Šo problēmu var atrisināt tikai policija , VID un Darba inspekcija kopīgiem spēkiem!

J JURGISGRIGULISZAGLIS 19.07.2018
Krāpšana

Sia bus latvija, strādā tēvs - mārtiņš grigulis ar dēlu juri griguli, kuri abi ir krāpnieki. Pieņem darbā cilvēkus neoficāli un par padarīto darbu nemaksā, ja zvana un prasa atdot parādu - neceļ telefonu un bļauj nelabā balsī!

S Sirrmbārdis 28.07.2018

Apmelojums. 1. Šos melus, droši vien, publicējusi persona, kas nenokārtojjot līdz galam juridiskās attiecības, mēģināja pazust, piesevinoties svešu īpašumu. Par ko arī tika ierosināta krimināllieta! 2. Personīgi es nevienu darbā neņemu.

BUS Latvia. Juri Griguli nav tā nelaime pazīt. Bet Mārtiņš Grigulis bija krāpnieks jau pagājušajā gadsimtā. Viens no nelietīgākajiem cilvēkiem, ar ko gadījies sadarboties.