www.sudzibas.lv Bulduru slimnīca Dzemdības kā alu laikmetā

Bulduru slimnīca - Dzemdības kā alu laikmetā

Gandriiz kluvu par vecmaaminu. Tas neizdevās "pateicoties" Bulduru slimnīcas dzemdību nodaļas vecmātei E.Antonei, daktere Lilita Ertmane. Bija indv. līgums, bet bērniņa nav... dzemdības ilga vairāk kā 23 stundas, nekāda palīdzība, nekāda anestēzija, nekāds ķeizargrieziens... kā alu laikmetā... pēc tam pasaka - bērniņš neizturēja.

I

E es 10.04.2009

Žēl. Izsaku līdzjūtību :(

L Lena 10.04.2009

:(Ārprāc:(Jūtu līdzi šajā dzīves visbriesmīgākajā laikā:(

. ....kl 10.04.2009

Izsaku līdzjūtību. Jo tālāk, jo trakāk.

L Lepi 10.04.2009

Līdzjūtība. 23 stundas tas ir ārprāc, tad sanāk, ka bijušas sarežģītas komplikacijām. Dr. Ertmani pazīstu-ļoti laba daktere, uzmanīga, zinoša un dzirdējusi tikai labas atsauksmes. Pat neticās, ka viņa varejusi kautko greizi nolaist.

J Jozefs 11.04.2009

Ja nemaldos, tad tieši Bulduros dzemdēja man ne tik sen vien radiniece un berns bija liels: 4.6 kg un 57 cm, un viss bija ok. Tur ir jāskatās, ka pa vainu, kāpēc viss izvērtās tik traģiski, bet jebkurā gadījumā kā bērna tevs jutu no visas sirds jums lidzi. Turaties! kaut ka jadzivo talak, kaut gan tas ir trieciens nenormals. Gruti pateikt kaa ir vecvecakiem, bet vecakiem, kuri gaidija mazuli un beigas tas nomira, ta ir milziga tragedija, jo ari es gaidiju mazuli un nezinu, kas butu, ja es vinu nesagaiditu! utus jums lidzi! tuarties, milie!

A Anna 16.04.2009

Izsaku līdzjūtību, bet dzīvē diemžēl tā notiek...
Pati esmu dzemdējusi pie Dr. Ertmanes, visslabākā un zinošākā daktere manā uzskatā, nevienu sliktu atsauksmi nekad neesmu dzirdējusi...
Katrs gadījums ir individuāls.
Turaties, jūtu līdz...

S Svetlana 07.07.2009

Juutu liidzi... Diemzheel dziive gaadaas, ka aarsti kljugaas vai nedara neko, lai palidzeet. Bet tomeer aarsti ir arii cilveeki, kuri meedz kljudiities.. Es pati dzemdeeju Bulduros - varu pateikt tikai visu labaako, jo man nebija nekaada liiguma, es atbraucu naktii un viss bija ideaali... Bet jums muusu liidzjuutiibas, noveelu jums daudz pacietiibas un speeka...

A Alina 07.07.2009

Jutu lidzi... man liekas, ka Bulduru slimnica, ta ir pedeja vieta, kur vispar var ierasties ... Arsta vienaldzibas del, man tur nomira masa ... un neuzmanibas del, kad man vajadzeja bija nodod analizes, arsti man pateica, ka viss kartiba, tas vnk saistits ar nerviem ... pec 6.men. izradas(atrada P.Stradina slimnicas arsti), ka man ir vezis ... kuru vareja izarstet, bet jau ir par velu ... visi cilveki kludas, neviens nav perfekts, bet tomer nekadigi nevaru saprast, ja arsts apnemas arstet, tad kapec tada atteiksme ? vai tad mes esam vainigi, ka vinus neapmierina alga ?

P Pāvels 07.07.2009

Врачь сделала все, чтобы ничего не делать. Человек умер не получив помощи. Прошу отозваться людей, которые столкнулись с беспределом Юрмальской городской больницы, особенно реанимационного отделения (т. е. отделения интенсивной терапии). Ищу людей, которые подали в суд на доктора Ней---- е; родственников людей, скончавшихся в последний год-два в этой больнице;юристов; журналистов, которые смогли бы помочь или заинтересованных в вопросах медицины в Латвии. Давайте объединим свои силы или Вы просто сможете помочь людям своей информацией, помочь тем, кто еще будет лечиться, ведь каждый из нас может там оказаться. Если Вы не столкнулись с проблемой, возможно знаете людей кто пострадал. Пишите [slēpt]@mail.ru

X xxx 21.08.2009

kazhdij raz kogda ja priezhaju v buldurskuju bolnicu (ne mogu dishatj) ja zhdu 20-30 minut v prijomnoj posle chego plachu 5ls i spuskaetsa terapevt zhensina v vozraste s otvratitelnim povedeniem agresiej zavodit v palatu kolit ukoli otpuskaet domoj i s nedavolnim vidom uhodit v poslednij raz otzvonila nazad derzurnomu i skazala chtobi vernuli denjgi i wel domoj no dezurnaja nastojala na med osmotre t.k vsjo bilo ochenj ploxo v rezultate terapevt sodral 15ls za 2 ukola
vobchem suka samaja naturaljnaja kto k nej popodet ja vam ochenj ne zaviduju

D Dana 21.10.2009

man ari bija ta pate vecmate - ko lai saka, par visu jamaksa ja nemaksa nekadas attieksmes nav un ta tagad ir visur (diemžēl)

K K. 22.01.2010

Тоже вернулась из Булдурского родильного отделения без ребёночка. А доктор мне:"Что ты растраиваешься?!? Молодая ещё, нарожаешь себе!!!" Второго ребёнка, если всё-таки надумаю, НИКОГДА не поеду рожать туда!