Bulduru slimnīca - Dzemdības

Nebrauciet dzemdēt uz Bulduriem...attieksme nekāda, māmiņa dzemdēja mazuli diennakti ( bez augļūdeņa, kas bija nogājis mājās), daktere Tamane uz jautājumiem atbildēja ļoooti strupi, neiecietīgi. Tikai nesaprotu vienu -Vai vispār ir vērts dot kaut kādu Hipokrāta zvērastu, ja tas dakteris nav cilvēks, tad viņš arī nebūs. Tā vien liekas, ka dakteres- sievietes atriebjas jaunajām māmiņām par savu aizejošo jaunību. Tur viņas visas Bulduros ir izlaidušāš strādājot ar" biezo galu" par ļoooti lielām naudām.Tikai nesaprotu vienu, kāpēc būtu jāmaksā vispirms, nevis pēc padarītā darba.

W wiktorija 30.11.2011

Pati dzemdēju šogad Bulduros - super attieksme, labs kolektīvs. esmu ļoti apmierināta. un jāmaksā pēc padarītā. ne velti 2006. gadā ieguva statusu "draudzīgākā vieta mazulim". manas paziņas arī tur dzemdēja un ir ļoti labas atsauksmes. Nav nekāds konveijers kā Rīgā Miera ielā!!!

I Indra 30.11.2011

Par Bulduru slimnīcu un personālu var teikt tikai labākos vārdus!!!Arī man nācās pamocīties veselu diennakti, bet tas bija to vērts, jo ķeizargriezienu noteikti nevēlējos.

P PēterisDaiboževs 30.11.2011

Prasa daudz naudas un pirms padarītā, lai mātītei un tēviņam būtu iemesls labi padomāt, vai viņi spēs tuvākajā nākotnē sev atļauties dzemdēt un audzināt vēl vienu mīlestības augli.

M māmiņš 30.11.2011

Slimnīcas izcenojumus minētā māmiņa noteikti zināja jau pirms mazuļa dzimšanas, tā ka viņai bija visas tiesības izvēlēties iestādi kuras cenas apmierinātu! Kas attiecas uz dzemdību ilgumu - nu nevar visas dzemdības notikt dažu stundu laikā, ja negribas "mocīties" ir visas tiesības parakstīties uz ķeizaru! Ārsti nav vainīgi pie tā, ka māte nevar bērnu dabiski piedzemdēt ātrāk!

T Tatjana 01.12.2011

Jautājums tiem, kas slavē Bulduru slimnīcas dzemdību nodaļu - vai jums bija individuālie līgumi ar arstiem/vecmātēm? Var būt tomēr ir atšķirība, vai tavas dzemdības pieņem ārsts ar kuru ir līgums par dažiem simtiem latu, vai dežūrārsts, kuram vienlaicīgi ir piecas dzemdības un var būt ir vispār nospļauties par procesa iznākumu? Ja tas tā ir, tad tiem, kam tie simti lati vnk nav, paliek tikai diennakti mocities un pēc tam rakstīt sūdzības. Tāpēc ir grūti salīdzināt savu pieredzi ar kāda cita pieredzi, ja jau apstākļi bija atšķirīgi.

A anonimus 01.12.2011

Tatjana, ko biji domājusi ar "paliek tikai diennakti mocities un pēc tam rakstīt sūdzības"? Ārsts nav vainīgs pie tā, ka "daba" ir kādai sievietei likusi mocīties ilgāk, stimulēt mākslīgi visas dzemdības, tikai tāpēc, ka mūsdienu māmiņas nevar paciest to, ko visas sievietes gadsimtiem ilgi varēja, nav prāta darbs! Tomēr bērnus var arī adoptēt, ja jau ir tik lielas problēmas ar dzemdību izturēšanu!

T Tatjana 01.12.2011

Es vnk uzjautāju - vai tiem, kas komentē bija līgumi ar Bulduriem vai nebija. Un pie "nebija izvēles" es rakstīju "var būt", jo neviens nav svēts un tāda situācija arī ir pieļaujama. Par to, pie kā ārsts ir vai nav vainīgs es vispār neko nebiju teikusi.

V vilisshamanis 04.12.2011

Taada sajuuta ka tauta uzskata ka Hipokraata zveerests ir apnjemshanaas pildiit klienta veelmes. Patiesiibaa runa ir par to kas pacientam ir nepiecieshams attieciigajaa situaacijaa un aarsta speejaam uzlabot veseliibu.
Muldeeshana par naudu un plebeju izteikumi par mediciinu ir tikai un vieniigi tuksha salmu kulshana.

Zemaak Hipokraata zveerests latvieshu valodaa (Wiki). Luudzu nejaukt ar aarstnieciibas personas (likuma izpratnee) sviniigo soliijumu, kas pielaagots muusdienu izpratnei par maksas mediciinu.

"Zvēru pie Apollona - dziedinātāja, pie Asklēpija, Higiejas un Panakejas, un pie visiem dieviem un dievietēm, piesaucot tos par lieciniekiem, ka pildīšu šo zvērestu un rakstisko vienošanos atbilstoši savām spējām un saprašanai: izturēšos pret to, kurš man iemācīja šo prasmi, tāpat kā pret saviem vecākiem, dalīšos ar viņu iztikā un, ja viņš būs nonācis trūkumā, došu viņam daļu no tā, kas man pieder; izturēšos pret viņa pēcnācējiem kā pret saviem brāļiem un mācīšu viņiem šo prasmi, ja viņi gribēs to apgūt, bez atlīdzības un rakstiskas vienošanās; nodošu priekšrakstus, mutiskas pamācības un visas pārējās zinības saviem un sava skolotāja dēliem, kā arī mācekļiem, kurus saskaņā ar ārstēšanas mākslas likumu saista rakstiska vienošanās un zvērests, taču citam nevienam.
Atbilstoši savām spējām un saprašanai nozīmēšu slimniekiem tādu ārstniecisko uzturu un dzīves veidu, kas nāks viņiem par labu, un nepieļaušu, ka ar to viņiem tiek nodarīts kaitējums un pārestība.
Nedošu nevienam nāvējošas zāles, ja man to lūgs, un neizteikšu šādu ierosinājumu. Tāpat es nedošu nevienai sievietei augļa nomirdināšanas līdzekli. Es neatkāpšos no šķīstības un svētbijības nedz savā dzīvē, nedz veicot sava amata pienākumus. Negriezīšu slimniekus, kas cieš no akmeņiem, bet atstāšu šo darbu tiem, kas ar to nodarbojas.
Lai kurā mājā es ieiešu, es tajā ieiešu, lai palīdzētu slimniekiem, izvairoties nodarīt jebkādu tīšu pārestību un kaitniecību, it sevišķi atturoties no baudkāres apmierināšanas ar sievietēm un vīriešiem, kā brīviem, tā vergiem.
Ja ārstēšanas laikā vai arī tad, kad neveicu ārsta pienākumus, es redzēšu vai dzirdēšu par cilvēku dzīvi ko tādu, ko nekad nedrīkst izpaust ārpus mājas sienām, es klusēšu, uzskatīdams, ka par to runāt neklājas.
Ja es pildu un nepārkāpju šo zvērestu, lai man ļauts gūt panākumus gan dzīvē, gan amata mākslā un iemantot mūžīgu cieņu visu cilvēku vidū. Bet, ja es to laužu vai nepatiesi zvēru, - lai notiek pretējais."

T Tatjana 04.12.2011

Kurš tad musdienās paļausies uz kaut kādu tur lirisko zvērestu? Šodien jau labāk der kaut kādas prof. ētikas jēdziens. Īpaši ārsitiem. Šajā konkrētajā gadījumā nevar saprast - no vienas puses neviens ārsts, pat visforšākais, jau sievieties vietā bērnu nepiedzemdēs, bet no otrās puses no ārsta rīcības var būt atkarīgs, vai šī mocīsies diennakti vai tuvu tām standarta 10 stundām vai cik tur. Jo ja ārsts būtu pilnīgi tā kā dekors, tad jau varētu mierīgi dzemdēt mājās vannas istabā...

Par maksu es sāku runāt tāpēc kā no pašas pieredzes sanāca vienu reizi - aizgāju pie valsts apmaksātā ārsta, nostāvējot rindā divas nedēļas, šī skatoties uz USG teica ka esmu pilnīgi vesela. Tā kā es nebiju gājusi pie ārsta tāpat vien, bet tāpēc ka sāpēja, aizgāju pie maksas ārsta nākamjā dienā, un tulīt pat dabūju zināt kas man ir pa problēmu un kā to var izārstēt. Un tagad es personīgi vnk neticu, ka var bez maksas dabūt tādu pašu vai kaut līdzīgu ārstēšanas kvalitāti, ka pa naudu. Tāpēc dikti žēl tās meitenes, kam nav naudas lai par dzemdībām samaksātu :(

T ToTatjana 04.12.2011

Vispār jau no māmiņas puses ir atkarīgs cik ilgi viņa "mocīsies", jo, ja nav kādu īpašu indikāciju, tad tieši viņa var izlemt vispār nemocīties un veikt ķeizaru, vai arī anestēziju prasīt. Protams, tieši ārsts ir tas, kurš var paātrināt dzemdības tās mākslīgi stimulējot, tomēr tas apdraudētu gan mazuli, gan māti, un tad cilvēki, kuriem nav nekādas izpratnes par anatomiju bļautu cik ārsti ļauni, jo visu cenšas sasteigt!

Runājot par maksu, ļauj pajautāt - visu bērnību apmeklēji tikai maksas ārstus? Mūsdienās lielākā daļa tikai tukši bļauj, ka neko bezmaksas labu nedod neviens, bet reāli nemaz nenovērtē to, ko tomēr iedod bezmaksas!

T Tatjana 04.12.2011

Paldies par paskaidrojumu. Par maksas ārstiem - es tik bieži neslimoju, tāpēc pirmkārt nevaru kaut kā nopietni salīdzīnāt, otrkārt reizi pāris gados ja kaut kas notiek varu atļauties maksas ārstu par tiem 20 latiem. Bet tik, cik maksā dzemdības (apskatījos dzemdību nama mājas lapu) es sakrātu labi ja pa 10 gadiem... Protams ka samaksājot tādu summu es ar gaidītu kaut kādus brīnumus no tā ārsta un no tās slimnīcas. Un nesagaidot - sūdzētos šeit...

V Vecmāmiņa ! 05.12.2011

Spriežot pēc komentāriem, meitenes, dzemdējiet tik un dzemdējiet, varbūt kādam patiešām tas sagādā baudu...
Bet runājot par Bulduriem, es joprojām esmu kritiska pret personālu, kas gadījās manai vedeklai ( dakteri Tamani ieskaitot), laikam tā vienkārši bija neveiksmīga sagadīšanās... un nerunājot jau nemaz par maksu, ( ko vajadzēja samaksājām), bet par cilvēcisko faktoru, kura vispār šajā gadījumā nebija. Un ja jau komentētājas ir tik gudras, tad viņām vajadzētu zināt, ka diennakti mazulim bez augļūdeņa ir ļoooti bīstami, un šajā gadījumā arī tā bija .. paldies dievam- mazulīte pēc neilgām pūlēm sāka elpot pati... Slimnīcā viņa bija vienīgā dzemdētāja, tā kā spriediet pašas, cik viņas visas pārstrādājušās...

M Masamasamassa 19.05.2015

Nekad niesaktu nak Bulduras dzemdibas slimnica. Tur strada slepkavi. Viniem nerupj ne dziviba mates, ne bernam. Ka ari vni dod dokumentus parakstisanai maminam, kuras tiko dzemdeja un gandriz nomira del arsta. Vel neko nesaprot, vinai iedeva tos dokimrntus, it ka nekadus pretenzijas nav. Protams. Lai tikai glabtu savu dirsu. Ka ari nekadas dokumentus nieedeva, ka biji pa istam un kas notikta, nekadu izrakstu. Tas bija 2014 gada, bet man niknums joprojam iet. Lai to Slimnicu aizvertu un visus arstus iesestu cietuma uz visu muzu. Es to velos, bet dievs jums tiesnis.

I Inga 21.06.2015

Dzemdeju Bulduru slimnica, joprojam nezinu, kpc mani keizaroja, ne arsta vardu nezinu, kas keizaroja. Pec nedeljas man sanaca abscess, visa nostrutoju, a daktere Ertmane ieraudzija mani un pajautaja, kpc bikses slapjas apcurajos vai. Tad kjirurgam saka stastit, ka man galvas nav, nemaku domat, ka lidz tadam stavoklim sevi novedu. Pat neiedomajas, ka keizars varetu but nekvalitativs. Paldies anestezeologam un kjirurgam. Vinji par lietu runaja. Mazajam i divas nedeljas nebija bet atkal pa slimnicu jadzivo bija.