www.sudzibas.lv Builtly SIA Metējs Ulvis Bujāns

Builtly SIA - Metējs Ulvis Bujāns

Ulvis Bujāns, ko lai saku viņš ir krāpnieks metējs uzmetējs un ttt. Īsāk viņam tagad objekts Ropažos, viņš reāli nemaksā, tik Sola in melo, firma uzrakstīta uz viņa mammu tā tic savam dēlam krāpniekam. Viņš uzmetis daudzus atsaucieties

J

Komentāri (8)

T taisnibascinitajs3 24.07.2020

Vai Jums ir oficiāls līgums? Vai arī gadījumā pats neesiet Latvijas valsts uzmetējs, kurš negrib maksāt nodokļus un pēc tam jūtas apkrāpts, kad negrib maksāt sociālo nodokli, bet grib sociālās garantijas?

C cita kompanija 24.07.2020

Kas viņš ir tajā kompānijā darbinieks? vai vispār runā tikai runāšanas pēc...

C cita kompanija 24.07.2020

Šo abu radu kompānija ( Jāņa un Neila )ir jau zināma tautā, paši no cilvēkiem izkrāpj naudu solot darbus izdarīt bet pazūd tā arī neko nepaveicot( ir konkrēti pierādījumi un fakti ) Paši viņi ir zvērināto tiesu izpildītāju rokās par neskaitāmiem darījumiem un neskaitāmām lietām, un ar kādām tiesībām pats Jānis te var ko rakstit ..., kas viņš ir ? Neila , Pētera vai kāda cita aizstājejs... Saņemat dūšu un izdarat labāk savus nepaveiktos darbus.Ja ir problemas tad to normāli cilvēki risina savādāk ,pret šadiem nudien nekadas cieņas nav, fu!

J Jānis Bahs 20.08.2020

Var taču būt tāda liekuļu kompānija , 1 nesamaksāja solīto naudu , 2 tā vietā lai norēķinātos izteica fiziskus draudus,ir iesniegums policijā , vienkāši krāpnieki , Ulvis ir reāls metējs un tas nav vienīgai gadījums.

J Janis1960 06.10.2020

Pilnīgi piekrītu tam, kas rakstīts par šo tipiņu. Ļoti slidens un nenopietns "uzņēmējs", kurš mēģina izsisties biznesā ar uzmešanas metodi. No viņa ir jāuzmanas ne tikai tiem, kas ir domājuši strādāt pie viņa, bet uzņēmumiem ari kuri grib ar viņu sadarboties. Jo ar vien vairāk dzirdams ir par šo uzmetēju. Personīgi iesaku neielaisties nekādos darījumos ar viņu.

E Edvīns Jirgensons 05.11.2020

Ulvis Bujāns ir pilnīgi neadekvāts cilvēks, pasūta darbus, sola maksājumus, pat noslēdzot līgumu neievēro atrunātos noteikumus, veicām darbu viņa objektā viņš par to naudu saņēma un ar mums nenorēķinājās, lai parakstītu gala aktus par paveiktajiem darbiem tā arī nebija spējīgs satikties, visu laiku kaut ko solīja, bet neko no tā neizpildīja!

J Janis1960 07.11.2020

Ir jāraksta iesniegums policijā, jo šī jau ir viņa iztrādāta krāpšanas shēma. Un ja visi uzrakstīs iesniegumus, tad arī būs tam kāds rezultāts.

J Juranja 13.12.2020

Я тоже отработал у него месяц, он через неделю после подписания договора уволил меня, я даже не был в курсе. Денег так и не заплатил.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes